• ZE SRDCE ČISTÉ PŘÍRODY AND A AMAZONIE VEDE PŘÍMÁ CESTA DO NAŠÍ FIRMY JIŽ OD ROKU 2001
  Peruánské byliny – ještě koncem tisíciletí o nich u nás vědělo jen několik zapálených botaniků, ale dnes již mezi námi žije mnoho osob, které jim vděčí za pomoc se svými zdravotními problémy. Jsou to opravdové poklady přírody, a jako s takovými s nimi i zacházíme. K nám se dostávají ve stavu, v jakém byly přírodou stvořeny – čisté, organické, voňavé, plné zdraví, pouze sušené. Pak projdou rukama našich pracovníků, kteří je pečlivě ručně přeberou a balí do vzduchotěsných obalů, ve kterých dlouho zachovávají účinky, svěžest a vůni. Díky procesům, které jsme vyvíjeli a zdokonalovali téměř 15 let, Vám nyní můžeme zaručit jejich nadstandardní kvalitu a účinnost.
                                                      ..Milujeme  to co děláme a děláme to nejlépe jak umíme...
 • UNCARIA - CENTRUM PERUÁNSKÝCH BYLIN S TRADICÍ OD ROKU 2001. ZDRAVÍ Z ČISTÉ PÉRUANSKÉ PŘÍRODY
  Uncaria ČR - to je již tradiční spolehlivé spojení mezi poklady Inků a Vámi. Průkopnici a specialisté v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti, a exkluzivních výrobků z nich.
  Přímý dovoz vlastní výrobaruční pečlivé přebírání odborné zázemí v Peru – spolupráce s nejlepšími neustálé vzdělávaní se v oboru nadstandardní kvalita produktů  ► ověřené účinky profesionální služby rychlé dodání spolehlivý servis vstřícnost 
    UNCARIA ČR má dobré jméno na evropském trhu. Důvěřují nám již tisíce klientů.
               
   
  UNCARIA © -  Moje značka. Moje kvalita. Moje zdraví.
                          
 • MACA ORGANIC - KRÁLOVNA AND – klíčem k vitalitě, energii a zdraví.
  Maca – „Ma ca“ – „Z výšin pocházející dobrá potrava, která posiluje“ - tak ji nazývají indiáni.
  Pravá, originální peruánská maca z vysokých And, od pěstitele přímo k nám. Jen u nás najdete největší výběr různých barevných odrůd a způsobů zpracování, který umožní každému vybrat si tu „svou“. Garantovaná jakost, ověřené účinky, příznivé ceny, nejoblíbenější na trhu. ORGANIC: Maka original, Gelatinizovaná, Roja, Negra, Roja a Negra gelatinizovaná, Maca high sexual, Maca del Amor, Maka extrakt v kapslích, Maca Choco, Maca Royal for Women a Maca Royal for Men v prášku i v kapslích a také Café de Maca a Café de Maca Choco.
 • Peruánské přírodní afrodiziaka vyrobené z extraktů peruánských rostlin podle prastaré indiánské receptury.
  MACA HIGH SEXUAL - pro muže a MACA DEL AMOR -  pro ženy.
  POZOR: vedlejší účinky: zkvalitněni intimní sféry života!  Zvyšuje libido, sexuální kondici, zvyšuje hladinu testosteronu, zkvalitňuje a prodlužuje erekci, má pozitivní vliv na kvalitu a pohyblivost spermií, zmírňuje stres a pocity úzkosti, snižuje únavu a pocit celkové vyčerpanosti, usnadňuje regeneraci sil, chrání kardiovaskulární systém, prostatu a dodává životní energii, zvyšuje vytrvalost, odolnost i koncentraci. Pro NĚHO „úspěch“, a pro NI „prožitek“ !  Novinka na trhu – Jen u nás.   

ZELENÉ ZDRAVÍ

  SE SPIRULINOU ANDSKOU – ZELENOU LÉČITELKOU

Dnes, kdy jsou potravinářské výrobky stále chudší na živiny a mnohdy i se škodlivými účinky na naše zdraví, jsou dokonalou pomocí zelené potraviny. Plní funkci nejen výživnou, doplňující potřebné složky, ale rovněž pomáhají organizmus očistit od účinků vlivu znečištěného životního prostředí. Výživoví odborníci doporučují zelené potraviny jako každodenní součást našeho jídelníčku.
Ať již se jedná o andskou spirulinu, chlorellu pyrenoidosu nebo šťávu z lístků mladého ječmene....
Doporučujeme především andskou spirulinu – Spirulina Andina - „zelenou léčitelku“.  Důvody?
 Zařazuje se mezi tzv. superfoods  - super potraviny. Spirulina je výjimečnou potravinou, úžasným zdrojem chlorofylu, betakarotenu, koncentrovaných, lehce vstřebatelných živin. Bílkoviny ve Spirulině (je jich více jak 50% a tak jí řadí mezi nejvíce na proteiny bohaté potraviny v přírodě) obsahují všech 9 základních aminokyselin, což z ní činí komplexní bílkovinu.
Je vysoce přínosnou náhradou za proteinové prášky. Spirulina  Andina dále obsahuje vitamíny A, B-1, B-2, B-6, B-12, C, D, E, a K. Dodává minerály, stopové minerály, buněčné soli, rostlinné živiny a enzymy.
Spirulina pomáhá efektivně odbourávat nežádoucí toxické látky a hlavně nebezpečné volné radikály. Poutá je na sebe a přirozenými cestami je odvádí z těla pryč. Zároveň nám dodává i důležité látky, které v naší každodenní stravě často chybí. je 100% přírodní, není geneticky modifikována (non-GMO) získala vysoké postaveni na světovém trhu jako nejkvalitnější a nejčistší  je  pěstována v ekologicky naprosto čistém horském prostředí, kde se používá výhradně hlubinné čisté vody pocházející z Andských ledovců, a to z ní činí opravdovou perlu mezi spirulinami  prostředí, ve kterém je pěstována, ji zajišťuje mnoho intenzivního slunečního svitu, díky kterému se pomocí fotosyntézy stává doslova akumulátorem sluneční energie, kterou my, unavení lidé, tolik potřebujeme
jedinečný skleníkový systém pěstovaní jí zajišťuje ochranu před jakýmkoliv fyzickým znečištěním zvenčí, brání růstu nežádoucích mikroorganismů a zaručuje maximální mikrobiologickou čistotu produktu (nejsou používány pesticidy!)   její zpracovaní je velmi šetrné. Spirulina prochází nejprve procesem mikro filtrování, poté se umývá čistou vodou a vysuší při nízkých teplotách (pro zachování enzymů a dalších prvků citlivých na teplo) a zpracuje na jemný prášek   Je vhodná pro lidi všech věkových skupin, včetně dětí i těhotných a kojících matek, studenty, úředníky, těžce pracující dělníky, sportovce a seniory nevyjímaje a také pro vegetariány
Podávaná společně s rozmixovaným ovocem (např.s jablkem, banánem a citronovou nebo pomerančovou šťávou) je vynikající chutnou a zdravou přesnídávkou.
     
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz