• ZE SRDCE ČISTÉ PŘÍRODY AND A AMAZONIE VEDE PŘÍMÁ CESTA DO NAŠÍ FIRMY JIŽ OD ROKU 2001
  Peruánské byliny – ještě koncem tisíciletí o nich u nás vědělo jen několik zapálených botaniků, ale dnes již mezi námi žije mnoho osob, které jim vděčí za pomoc se svými zdravotními problémy. Jsou to opravdové poklady přírody, a jako s takovými s nimi i zacházíme. K nám se dostávají ve stavu, v jakém byly přírodou stvořeny – čisté, organické, voňavé, plné zdraví, pouze sušené. Pak projdou rukama našich pracovníků, kteří je pečlivě ručně přeberou a balí do vzduchotěsných obalů, ve kterých dlouho zachovávají účinky, svěžest a vůni. Díky procesům, které jsme vyvíjeli a zdokonalovali téměř 15 let, Vám nyní můžeme zaručit jejich nadstandardní kvalitu a účinnost.
                                                      ..Milujeme  to co děláme a děláme to nejlépe jak umíme...
 • UNCARIA - CENTRUM PERUÁNSKÝCH BYLIN S TRADICÍ OD ROKU 2001. ZDRAVÍ Z ČISTÉ PÉRUANSKÉ PŘÍRODY
  Uncaria ČR - to je již tradiční spolehlivé spojení mezi poklady Inků a Vámi. Průkopnici a specialisté v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti, a exkluzivních výrobků z nich.
  Přímý dovoz vlastní výrobaruční pečlivé přebírání odborné zázemí v Peru – spolupráce s nejlepšími neustálé vzdělávaní se v oboru nadstandardní kvalita produktů  ► ověřené účinky profesionální služby rychlé dodání spolehlivý servis vstřícnost 
    UNCARIA ČR má dobré jméno na evropském trhu. Důvěřují nám již tisíce klientů.
               
   
  UNCARIA © -  Moje značka. Moje kvalita. Moje zdraví.
                          
 • MACA ORGANIC - KRÁLOVNA AND – klíčem k vitalitě, energii a zdraví.
  Maca – „Ma ca“ – „Z výšin pocházející dobrá potrava, která posiluje“ - tak ji nazývají indiáni.
  Pravá, originální peruánská maca z vysokých And, od pěstitele přímo k nám. Jen u nás najdete největší výběr různých barevných odrůd a způsobů zpracování, který umožní každému vybrat si tu „svou“. Garantovaná jakost, ověřené účinky, příznivé ceny, nejoblíbenější na trhu. ORGANIC: Maka original, Gelatinizovaná, Roja, Negra, Roja a Negra gelatinizovaná, Maca high sexual, Maca del Amor, Maka extrakt v kapslích, Maca Choco, Maca Royal for Women a Maca Royal for Men v prášku i v kapslích a také Café de Maca a Café de Maca Choco.
 • Peruánské přírodní afrodiziaka vyrobené z extraktů peruánských rostlin podle prastaré indiánské receptury.
  MACA HIGH SEXUAL - pro muže a MACA DEL AMOR -  pro ženy.
  POZOR: vedlejší účinky: zkvalitněni intimní sféry života!  Zvyšuje libido, sexuální kondici, zvyšuje hladinu testosteronu, zkvalitňuje a prodlužuje erekci, má pozitivní vliv na kvalitu a pohyblivost spermií, zmírňuje stres a pocity úzkosti, snižuje únavu a pocit celkové vyčerpanosti, usnadňuje regeneraci sil, chrání kardiovaskulární systém, prostatu a dodává životní energii, zvyšuje vytrvalost, odolnost i koncentraci. Pro NĚHO „úspěch“, a pro NI „prožitek“ !  Novinka na trhu – Jen u nás.   

Yacon plátky 100 g

Yacon plátky 100 g
 • Yacon plátky 100 g
 • Yacon plátky 100 g
 • Yacon plátky 100 g
 • Yacon plátky 100 g
 • Yacon plátky 100 g
 • Yacon plátky 100 g
 • Yacon plátky 100 g
 • Yacon plátky 100 g
 • Yacon plátky 100 g
 • Yacon plátky 100 g
129 Kč
112 Kč bez DPH
Obj. číslo: 100.013.015
Tento produkt je momentálně nedostupný!

Výrobce:

POPIS

Sušené, křupavé, přirozeně sladké, nízkokalorické plátky z kořene Yaconu.Bulva Yaconu je považována za nejbohatší zdroj fruktooligosacharidů (FOS - obsahuje jich až 67%), které dávají bulvám Yaconu sladkou chuť. FOS jsou zvláštním druhem cukrů, které nejsou naším organizmem vstřebávány. Působí jako prebiotika, jsou „pokrmem” prospěšných bakterií v trávicím traktu. Yacon obsahuje také cca 20 cenných aminokyselin, vlákninu, draslík, vápník, hořčík, železo a fosfor, karoten, vitamíny A, B1, B2, C a enzymy. Chipsy z Yaconu nás mohou chránit před otylostí a přestože jsou „sladkostí“ – mohou být složkou redukčních diet. DOKONALÁ, 100 % PŘIROZENĚ SLADKÁ POCHOUTKA PRO KAŽDÉHO, VČETNĚ DIABETIKŮ. VÝBORNÁ ALTERNATIVA BRAMBOROVÝCH CHIPSŮ.
Více informací najdete v HERBÁŘI PERUÁNSKÝCH BYLIN.

SLOŽENÍ

Šetrně sušené, křupavé, přirozeně sladké plátky z bulv Yaconu. Neobsahují žádné další látky. Ručně balené v naší provozovně. Zaručujeme vysokou kvalitu, čistotu a shodnost botanického druhu.
Upozorňujeme, že plátky jsou výjimečně křehké a proto může během transportu dojít k jejich částečnému rozdrobení. Nemá to ale samozřejmě vliv na jejich působení a chuť.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Sušené platky Yaconu možno konzumovat přímo, mohou být také dodávány do musli, dezertů, ořechových směsí.

UPOZORNĚNÍ

Přechovávejte v dobře uzavřeném obalu.

DŮLEŽITÉ – VÍTE O TOM?
Výzkumy kolektivu vědců z Instytutu Żywności i Żywienia, vedeným prof. Markem Naruszewiczem z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego jako první na světě vykázaly vysokou toxicitu akrylamidu, obsaženého mimo jiné v bramborových chipsech, na centrální nervový systém. Vyvolává v organizmu chronické záněty, zvyšuje riziko arteriosklerózy, kardiovaskulárních chorob a nádorová onemocnění. Akrylamid je jedem, jehož dávka se přepočítává na kilogramy masy těla proto stejná dávka takového „jung food” (vysoce kalorické stravy, která má mizivou nutriční hodnotu, ale zato je plná umělých barviv, ochucovadel a solí) je vysoce nebezpečná pro děti. Objev polských vědců je natolik šokující, že vznikl požadavek, aby takové jídlo nebylo dodáváno do školních kantýn, a rozhodnuto o tom by mělo být na úrovni vlády. Výsledky výzkumů polských vědců byly zveřejněny v American Journal of Clinical Nutrition.

Seznam pozitiv, vyplývajících z požívání sušených plátků Yaconu je impozantní. Díky obsaženým fruktooligosacharidům (FOS) zastupují yaconové chipsy cukr a sladkosti, a nezvyšují hladinu glukózy v krvi. Jsou dokonalým prebiotikem, který přináší výživu prospěšným střevním bakteriím

Diskuze

 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz