• ZE SRDCE ČISTÉ PŘÍRODY AND A AMAZONIE VEDE PŘÍMÁ CESTA DO NAŠÍ FIRMY JIŽ OD ROKU 2001
  Peruánské byliny – ještě koncem tisíciletí o nich u nás vědělo jen několik zapálených botaniků, ale dnes již mezi námi žije mnoho osob, které jim vděčí za pomoc se svými zdravotními problémy. Jsou to opravdové poklady přírody, a jako s takovými s nimi i zacházíme. K nám se dostávají ve stavu, v jakém byly přírodou stvořeny – čisté, organické, voňavé, plné zdraví, pouze sušené. Pak projdou rukama našich pracovníků, kteří je pečlivě ručně přeberou a balí do vzduchotěsných obalů, ve kterých dlouho zachovávají účinky, svěžest a vůni. Díky procesům, které jsme vyvíjeli a zdokonalovali téměř 15 let, Vám nyní můžeme zaručit jejich nadstandardní kvalitu a účinnost.
                                                      ..Milujeme  to co děláme a děláme to nejlépe jak umíme...
 • UNCARIA - CENTRUM PERUÁNSKÝCH BYLIN S TRADICÍ OD ROKU 2001. ZDRAVÍ Z ČISTÉ PÉRUANSKÉ PŘÍRODY
  Uncaria ČR - to je již tradiční spolehlivé spojení mezi poklady Inků a Vámi. Průkopnici a specialisté v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti, a exkluzivních výrobků z nich.
  Přímý dovoz vlastní výrobaruční pečlivé přebírání odborné zázemí v Peru – spolupráce s nejlepšími neustálé vzdělávaní se v oboru nadstandardní kvalita produktů  ► ověřené účinky profesionální služby rychlé dodání spolehlivý servis vstřícnost 
    UNCARIA ČR má dobré jméno na evropském trhu. Důvěřují nám již tisíce klientů.
               
   
  UNCARIA © -  Moje značka. Moje kvalita. Moje zdraví.
                          
 • MACA ORGANIC - KRÁLOVNA AND – klíčem k vitalitě, energii a zdraví.
  Maca – „Ma ca“ – „Z výšin pocházející dobrá potrava, která posiluje“ - tak ji nazývají indiáni.
  Pravá, originální peruánská maca z vysokých And, od pěstitele přímo k nám. Jen u nás najdete největší výběr různých barevných odrůd a způsobů zpracování, který umožní každému vybrat si tu „svou“. Garantovaná jakost, ověřené účinky, příznivé ceny, nejoblíbenější na trhu. ORGANIC: Maka original, Gelatinizovaná, Roja, Negra, Roja a Negra gelatinizovaná, Maca high sexual, Maca del Amor, Maka extrakt v kapslích, Maca Choco, Maca Royal for Women a Maca Royal for Men v prášku i v kapslích a také Café de Maca a Café de Maca Choco.
 • Peruánské přírodní afrodiziaka vyrobené z extraktů peruánských rostlin podle prastaré indiánské receptury.
  MACA HIGH SEXUAL - pro muže a MACA DEL AMOR -  pro ženy.
  POZOR: vedlejší účinky: zkvalitněni intimní sféry života!  Zvyšuje libido, sexuální kondici, zvyšuje hladinu testosteronu, zkvalitňuje a prodlužuje erekci, má pozitivní vliv na kvalitu a pohyblivost spermií, zmírňuje stres a pocity úzkosti, snižuje únavu a pocit celkové vyčerpanosti, usnadňuje regeneraci sil, chrání kardiovaskulární systém, prostatu a dodává životní energii, zvyšuje vytrvalost, odolnost i koncentraci. Pro NĚHO „úspěch“, a pro NI „prožitek“ !  Novinka na trhu – Jen u nás.   

Uzená sůl Inků ®500g

Uzená sůl Inků ®500g
180 Kč
157 Kč bez DPH
Obj. číslo: 101.022.175
Dostupnost:       
Výrobce:

 POPIS

UZENÁ SŮL Z AND –   PERUÁNSKÁ RARITA  JEDINĚ U NÁS  V UNCARII.

Růžová sůl z Maras z And. Přírodně uzená. Neodolatelná kouřová chuť i vůně. Gastronomický skvost a vzácnost mezi solemi.

Po staletí nevyčerpatelné zásoby originální Růžové soli Inků se nachází přímo v srdci panenské přírody vysokých peruánských And, kde z nejčistšího podzemního horkého, slaného pramene tryská voda, která se následně slunečními paprsky vypařuje a zůstávají narůžovělé krystalky. Ty se poté udí na mandlovém a pomerančovém dřevě – čistě přírodním způsobem bez použití chemických látek. Tím sůl získává svou hnědošedou barvu a delikátní kouřovou chuť připomínající uzené maso. Během přírodního uzení nevznikají kancerogenní látky, tak jako u jiných průmyslově vyuzených výrobků a sůl Inků je i po tomto procesu mimořádně bohatá na minerální látky, především železo, hořčík, vápník, zinek a meď. Díky skvělému obsahu, zajímavé barvě a lahodné chuti i vůni dokáže zpestřit každý běžný pokrm. Může posloužít k  přípravě různých specialit. Uplatní se v teplé i studené kuchyni, kde se v kombinaci se šunkou, vejci, rybami či zeleninou nejlépe rozvine její neopakovatelná chuť. Uzenou sůl ocení také vegetariáni, vegani a osoby, které z různých důvodů nekonzumují vyuzené produkty. Naše sůl jim pomůže ošálit smysly a připomene dávno zapomenutou chuť slaniny a uzenin.

Více informací to růžovym zlatě Inků - soli z Maras  najdete v HERBÁŘI PERUÁNSKÝCH BYLIN.
 

SLOŽENÍ

100% čistá, originální sůl Inků z And. Přírodně uzená na mandlovém a pomerančovém dřevě.  

 

Diskuze

 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter
Copyright ©2018 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz