• MACA ORGANIC - KRÁLOVNA AND – klíčem k vitalitě, energii a zdraví.
  Maca – „Ma ca“ – „Z výšin pocházející dobrá potrava, která posiluje“ - tak ji nazývají indiáni.
  Pravá, originální peruánská maca z vysokých And, od pěstitele přímo k nám. Jen u nás najdete největší výběr různých barevných odrůd a způsobů zpracování, který umožní každému vybrat si tu „svou“. Garantovaná jakost, ověřené účinky, příznivé ceny, nejoblíbenější na trhu. ORGANIC: Maka original, Gelatinizovaná, Roja, Negra, Roja a Negra gelatinizovaná, Maca high sexual, Maca del Amor, Maka extrakt v kapslích, Maca Choco, Maca Royal for Women a Maca Royal for Men v prášku i v kapslích a také Café de Maca a Café de Maca Choco.
 • GURMÁNSKÁ DEGUSTAČNÍ KOLEKCE DARŮ PERUÁNSKÉ PŘÍRODY
  Peruánské Andy a Amazonie jsou ještě místa na světě, kde se zachovala čistá, panenská příroda. A právě z jejích darů můžeme čerpat „pohonné hmoty“ pro náš organizmus. Abyste měli možnost poznat chuť a účinky některých z nich, připravili jsme malou GURMÁNSKOU DEGUSTAČNÍ KOLEKCI "MADE IN NATURE OF PERU ". Kolekce je v hezké krabičce a může být i krásným dárkem.
  Z mnoha darů jsme do kolekce vybrali takové, které potěší nejen milovníky zdravého životního stylu:
  Aguaymanto, Lucuma, Algarrobo, Maka Original, Café de Maca, Maka Choco, Café de Maca Choco, Panela,Camu Camu, Růžová sůl Inků, Chia semínka, Spirulina, Kakaové boby celé, mleté.                 
                                                                      Příjemné gurmánské zážitky.
 • Peruánské přírodní afrodiziaka vyrobené z extraktů peruánských rostlin podle prastaré indiánské receptury.
  MACA HIGH SEXUAL - pro muže a MACA DEL AMOR -  pro ženy.
  POZOR: vedlejší účinky: zkvalitněni intimní sféry života!  Zvyšuje libido, sexuální kondici, zvyšuje hladinu testosteronu, zkvalitňuje a prodlužuje erekci, má pozitivní vliv na kvalitu a pohyblivost spermií, zmírňuje stres a pocity úzkosti, snižuje únavu a pocit celkové vyčerpanosti, usnadňuje regeneraci sil, chrání kardiovaskulární systém, prostatu a dodává životní energii, zvyšuje vytrvalost, odolnost i koncentraci. Pro NĚHO „úspěch“, a pro NI „prožitek“ !  Novinka na trhu – Jen u nás.   

Program Super Slimka Medium

Program Super Slimka Medium
 • Program Super Slimka Medium
 • Program Super Slimka Medium
 • Program Super Slimka Medium
 • Program Super Slimka Medium
1 507 Kč
1 310 Kč bez DPH
běžná cena: 1 773 Kč
ušetříte: 15% / 266 Kč
Obj. číslo: 101.022.031
Tento produkt je momentálně nedostupný!

Výrobce:
Omlouváme se, že na tomto místě chybí dostatečné informace o produktu.  Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006  Vám nesmíme podávat informace o účincích doplňků stravy. Obsáhlejší informace o jejich příznivém působení na organismus najdete v HERBÁŘI BYLIN, kam se dostanete kliknutím na tento nápis na hlavní stránce vlevo nahoře.
Věříme, že skutečnost že Vám nemůžeme v našem e-shopu poskytnout postačující informace o účincích jednotlivých produktů, Vás neodradí od nákupu. Byli jsme první, kdo před téměř 15ti lety přivezl peruánské byliny do ČR a proto můžeme čerpat z letitých zkušeností. Dbáme na nadstandardní kvalitu našich produktů a služeb, nabízíme odborné poradenství zkušených lékařů jak u nás, tak i v Peru. Snažíme se maximálně uspokojit Vaše požadavky a věříme, že se k nám budete rádi vracet, jako tisíce našich zákazníků.
Děkujeme a přejeme spokojenost s výběrem..
.
 
  CESTA K DOKONALEJŠÍ POSTAVĚ
PROGRAM SUPER SLIMKA MEDIUM
OBSAH BALÍČKU
PROGRAM SUPER SLIMKA MEDIUM obsahuje: Spirulina 200g, Alcachofa 200g, Caigua 250g, Nopal-puncie 250g , Nopal Flax 1x
POPIS A ZPŮSOB POUŽITÍ A DÁVKOVÁNÍ:
Spirulina: stabilizuje a snižuje chuť k jídlu, pomáhá v redukci váhy.
1-3 vrchovaté lžičky se rozmíchají v malém množství vody, chuť spiruliny lze zpestřit šťávou z citronu nebo limonky, jiná možnost je rozmixovat s jablky nebo kiwi, které též přispívá ke snížení hmotnosti

Alcachofa: podporuje metabolismus lipidů, pomáhá kontrolovat hmotnost, čistí játra.
1-2 lžíce byliny zalít cca 700 ml studené vody, vařit na malém ohni 10 minut. Odcedit. Pít 3x denně

Caigua: silný, přirozený spalovač tuků.
1-3 lžičky prášku denně rozmíchat v malém množství vody a dále rozředit vodou nebo džusem. Vypít ráno na lačno.

Nopal Flax: 100 % přírodní směs, která pomáhá přirozeným způsobem čistit střeva, snižovat nadváhu a zároveň vyživuje organismus a zvyšuje energii a vitalitu.
1-2 plné lžičky směsi rozmíchat v malém množství vody nebo šťávy, lze i v jogurtu. Hygiena vyprazdňování se dostaví po několika hodinách, záleží na metabolismu jedince. Může se brát z tohoto důvodu ráno či odpoledne. Pokud chcete dosáhnout lepšího účinku, můžete brát 2x denně. Doporučuje se začínat na menších dávkách a postupně zvyšovat, až najdete pro vás nejlepší dávkování.

Nopal-opuncie Organic pozitivně ovlivňuje vstřebávání cukrů a tuků v trávícím traktu a tím urychluje metabolismus, snižuje energetickou hodnotu přijímaných potravin a proto je výborným pomocníkem při  kontrole  tělesné hmotnosti. Vysoký obsah rozpustné i nerozpustné vlákniny podporuje pocit sytosti  čistí střeva. Nerozpustná vláknina absorbuje vodu a urychluje průchod potravy zažívacím traktem a pomáhá regulovat pohyb střev.  
Nopal, díky obsaženým látkám, napomáhá k odstranění toxinů z organismu, pocházejícím z nezdravého životního prostředí, ale i z konzumace alkoholu a kouření. Zlepšuje stav pokožky. 

Diskuze

 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz

  Vilcacora - blog společenosti Uncaria.
 • Newsletter
Copyright ©2018 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz