• ZE SRDCE ČISTÉ PŘÍRODY AND A AMAZONIE VEDE PŘÍMÁ CESTA DO NAŠÍ FIRMY JIŽ OD ROKU 2001
  Peruánské byliny – ještě koncem tisíciletí o nich u nás vědělo jen několik zapálených botaniků, ale dnes již mezi námi žije mnoho osob, které jim vděčí za pomoc se svými zdravotními problémy. Jsou to opravdové poklady přírody, a jako s takovými s nimi i zacházíme. K nám se dostávají ve stavu, v jakém byly přírodou stvořeny – čisté, organické, voňavé, plné zdraví, pouze sušené. Pak projdou rukama našich pracovníků, kteří je pečlivě ručně přeberou a balí do vzduchotěsných obalů, ve kterých dlouho zachovávají účinky, svěžest a vůni. Díky procesům, které jsme vyvíjeli a zdokonalovali téměř 15 let, Vám nyní můžeme zaručit jejich nadstandardní kvalitu a účinnost.
                                                      ..Milujeme  to co děláme a děláme to nejlépe jak umíme...
 • UNCARIA - CENTRUM PERUÁNSKÝCH BYLIN S TRADICÍ OD ROKU 2001. ZDRAVÍ Z ČISTÉ PÉRUANSKÉ PŘÍRODY
  Uncaria ČR - to je již tradiční spolehlivé spojení mezi poklady Inků a Vámi. Průkopnici a specialisté v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti, a exkluzivních výrobků z nich.
  Přímý dovoz vlastní výrobaruční pečlivé přebírání odborné zázemí v Peru – spolupráce s nejlepšími neustálé vzdělávaní se v oboru nadstandardní kvalita produktů  ► ověřené účinky profesionální služby rychlé dodání spolehlivý servis vstřícnost 
    UNCARIA ČR má dobré jméno na evropském trhu. Důvěřují nám již tisíce klientů.
               
   
  UNCARIA © -  Moje značka. Moje kvalita. Moje zdraví.
                          
 • MACA ORGANIC - KRÁLOVNA AND – klíčem k vitalitě, energii a zdraví.
  Maca – „Ma ca“ – „Z výšin pocházející dobrá potrava, která posiluje“ - tak ji nazývají indiáni.
  Pravá, originální peruánská maca z vysokých And, od pěstitele přímo k nám. Jen u nás najdete největší výběr různých barevných odrůd a způsobů zpracování, který umožní každému vybrat si tu „svou“. Garantovaná jakost, ověřené účinky, příznivé ceny, nejoblíbenější na trhu. ORGANIC: Maka original, Gelatinizovaná, Roja, Negra, Roja a Negra gelatinizovaná, Maca high sexual, Maca del Amor, Maka extrakt v kapslích, Maca Choco, Maca Royal for Women a Maca Royal for Men v prášku i v kapslích a také Café de Maca a Café de Maca Choco.
 • Peruánské přírodní afrodiziaka vyrobené z extraktů peruánských rostlin podle prastaré indiánské receptury.
  MACA HIGH SEXUAL - pro muže a MACA DEL AMOR -  pro ženy.
  POZOR: vedlejší účinky: zkvalitněni intimní sféry života!  Zvyšuje libido, sexuální kondici, zvyšuje hladinu testosteronu, zkvalitňuje a prodlužuje erekci, má pozitivní vliv na kvalitu a pohyblivost spermií, zmírňuje stres a pocity úzkosti, snižuje únavu a pocit celkové vyčerpanosti, usnadňuje regeneraci sil, chrání kardiovaskulární systém, prostatu a dodává životní energii, zvyšuje vytrvalost, odolnost i koncentraci. Pro NĚHO „úspěch“, a pro NI „prožitek“ !  Novinka na trhu – Jen u nás.   

PŘÍPRAVA BYLIN 


      Jak dávkovat byliny k přípravě?

Naše byliny jsou záměrně nedrcené, aby bylo možno snadno poznat jejich druh a čerstvost.

Protože nedrcené byliny se těžko odměřují uvádíme orientační množství v gramech přepočtených na polévkové lžíce. Není třeba se obávat, jestliže vezmete trochu více nebo méně. Výjimkou je Flor de arena, u které je přesné dávkování třeba dodržovat. Tedy rovnou čajovou lžičku byliny zalít sklenkou vroucí vody a ponechat vyluhovat (nesmí se vařit!)


   Jakou vodu a nádobu používat k vaření bylin?

K přípravě vývarů používejte nejlépe pramenitou nebo převařenou vodu z vodovodu.

K vaření doporučujeme skleněné, žáruvzdorné nádoby nebo smaltované, ocelové (v žádném případě ne hliníkové).

Chuť a barva vývaru závisí na kvalitě vody a době varu. Pokud je kvalita vody horší a nebo není dodržena správná doba varu, může být vývar trochu matný. Nemění se však jeho účinnost.     Jaký je způsob a doba vaření?

Doporučenou denní dávku byliny zalijte odpovídajícím množstvím studené vody. Nechte bylinu přivést k varu a pak na malém ohni vařte odpovídající dobu. Doba vaření závisí na druhu byliny. Všeobecně platí: měkké části bylin (lístky a větvičky) se vaří od 5 do 10 minut, kůra 15-20 minut. Vývar zceďte do džbánku nebo sklenice nebo jiné nádoby a popíjejte během dne.

Na etiketách je uvedeno cca 1 litr vody. Můžete však použít více i méně. Záleží na množství tekutin, které máte v průběhu dne vypít. Při onemocnění ledvin či prostaty použijte menší množství, tj. 2-3 sklenice. Vývar bude silnější.
   Může se vývary přechovávat v termosce?

Někteří to doporučují. My zastáváme názor, že to není vhodné. Mohou vzniknout nežádoucí reakce vlivem dlouhého působení vysokých teplot.


      Jak se užívá peruánské byliny, kdy je nevhodnější je pít?

Platí zásada, že očistné byliny můžete pít kdykoli během dne. Vývary z kůry hodinu před nebo dvě hodiny po jídle. Sangre de drago ráno nalačno (cca 20 minut před jídlem). Pokud užíváte Flor de arena 1x denně, pijte ho nejlépe před spaním.


  Jak používat Maku a Maku Choco?

Všechny jsou ve formě jemného prášku který není rozpustný. Rozmíchejte dávku v libovolném množství vody, mléka, jogurtu či ovocné šťávy a vypijte. Během pití ho nejlépe ještě jednou zamíchejte. Pijte během jídla nebo hned po jídle. Můžete použít i jako zahušťovadlo polévek a omáček, můžete přidávat i do těsta na chléb a moučníky.


   Mohou být nějaké reakce při pití peruánských bylin?

Zpočátku se mohou dostavit očistné reakce, jako např. bolesti kloubů, kožní projevy, malátnost, někdy i průjem, apod. Tyto příznaky však rychle ustupují.

Některé byliny působí silně močopudně, zejména očistné, což patří k jejich přednostem. Spolu s močí odchází z organizmu toxické látky.
  Mohou se peruánské byliny používat jako směsi několika bylin?

V zásadě by se neměly míchat.
Vařit společně je možno pouze :


Vilcacoru s Tahuari,
Vilcacoru s Chuchuhuasi,
Vilcacoru s Muňa-Muňa,
Vilcacoru s Chanca piedra a
Chanca piedra s Cola de caballo.

Pokud mícháte dvě rostliny, kůru a listy (například Vilcacoru s Muňa-Muňa), vařte nejprve 15 minut samotnou Vilcacoru a poté dodejte na 5 minut Muňa-Muňa.


  Většinou je doporučeno pít byliny 3x denně. Znamená to i vařit je 3x denně?


Vývary si připravte vždy ráno na celý den. Pokud chodíte do zaměstnání, vezměte si je s sebou v lahvích. Nemusí se přechovávat v chladničce a nejlépe chutnají při pokojové teplotě.


  

© Uncaria ČR . Veškeré texty a fotografie zveřejněné na těch to stránkách jsou chráněny autorským právem a jejich kopírování a další šíření vcelku nebo v částech v jakékoli podobě je trestné.


  

 
      
 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz