• ZE SRDCE ČISTÉ PŘÍRODY AND A AMAZONIE VEDE PŘÍMÁ CESTA DO NAŠÍ FIRMY JIŽ OD ROKU 2001
  Peruánské byliny – ještě koncem tisíciletí o nich u nás vědělo jen několik zapálených botaniků, ale dnes již mezi námi žije mnoho osob, které jim vděčí za pomoc se svými zdravotními problémy. Jsou to opravdové poklady přírody, a jako s takovými s nimi i zacházíme. K nám se dostávají ve stavu, v jakém byly přírodou stvořeny – čisté, organické, voňavé, plné zdraví, pouze sušené. Pak projdou rukama našich pracovníků, kteří je pečlivě ručně přeberou a balí do vzduchotěsných obalů, ve kterých dlouho zachovávají účinky, svěžest a vůni. Díky procesům, které jsme vyvíjeli a zdokonalovali téměř 15 let, Vám nyní můžeme zaručit jejich nadstandardní kvalitu a účinnost.
                                                      ..Milujeme  to co děláme a děláme to nejlépe jak umíme...
 • UNCARIA - CENTRUM PERUÁNSKÝCH BYLIN S TRADICÍ OD ROKU 2001. ZDRAVÍ Z ČISTÉ PÉRUANSKÉ PŘÍRODY
  Uncaria ČR - to je již tradiční spolehlivé spojení mezi poklady Inků a Vámi. Průkopnici a specialisté v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti, a exkluzivních výrobků z nich.
  Přímý dovoz vlastní výrobaruční pečlivé přebírání odborné zázemí v Peru – spolupráce s nejlepšími neustálé vzdělávaní se v oboru nadstandardní kvalita produktů  ► ověřené účinky profesionální služby rychlé dodání spolehlivý servis vstřícnost 
    UNCARIA ČR má dobré jméno na evropském trhu. Důvěřují nám již tisíce klientů.
               
   
  UNCARIA © -  Moje značka. Moje kvalita. Moje zdraví.
                          
 • MACA ORGANIC - KRÁLOVNA AND – klíčem k vitalitě, energii a zdraví.
  Maca – „Ma ca“ – „Z výšin pocházející dobrá potrava, která posiluje“ - tak ji nazývají indiáni.
  Pravá, originální peruánská maca z vysokých And, od pěstitele přímo k nám. Jen u nás najdete největší výběr různých barevných odrůd a způsobů zpracování, který umožní každému vybrat si tu „svou“. Garantovaná jakost, ověřené účinky, příznivé ceny, nejoblíbenější na trhu. ORGANIC: Maka original, Gelatinizovaná, Roja, Negra, Roja a Negra gelatinizovaná, Maca high sexual, Maca del Amor, Maka extrakt v kapslích, Maca Choco, Maca Royal for Women a Maca Royal for Men v prášku i v kapslích a také Café de Maca a Café de Maca Choco.
 • Peruánské přírodní afrodiziaka vyrobené z extraktů peruánských rostlin podle prastaré indiánské receptury.
  MACA HIGH SEXUAL - pro muže a MACA DEL AMOR -  pro ženy.
  POZOR: vedlejší účinky: zkvalitněni intimní sféry života!  Zvyšuje libido, sexuální kondici, zvyšuje hladinu testosteronu, zkvalitňuje a prodlužuje erekci, má pozitivní vliv na kvalitu a pohyblivost spermií, zmírňuje stres a pocity úzkosti, snižuje únavu a pocit celkové vyčerpanosti, usnadňuje regeneraci sil, chrání kardiovaskulární systém, prostatu a dodává životní energii, zvyšuje vytrvalost, odolnost i koncentraci. Pro NĚHO „úspěch“, a pro NI „prožitek“ !  Novinka na trhu – Jen u nás.   

PREZENTACE NOVÝCH PRODUKTŮ


MACA DEL AMOR a MACA HIGH SEXUAL


Super dvojice: MACA HIGH SEXUAL - pro NĚHO („úspěch“) a pro NI - MACA DEL AMOR („prožitek“) – přírodní afrodiziakum z extraktů z peruánských rostlin.V dnešní době již „mužský problém“, týkající se oblasti intimní sféry života, přestal být dávno tématem tabu. Týká se totiž nejenom dozrálých mužů v nejlepších letech, ale často i mladších. Problémy s přivedením potomků na svět se týkají stále většího množství manželských párů a nalezení účinného prostředku k vyřešení těchto problémů se stalo naléhavé. V dnešní uspěchané době, plné stresů, mají problémy s libidem i ženy. Jako v mnoha jiných případech i zde podává příroda pomocnou ruku a Uncaria ČR vyrobila podle prastaré indiánské receptury z peruánských rostlin prostředek, který dostal název MACA HIGH SEXUAL .
MACA HIGH SEXUAL.- přírodní afrodiziakum - je určena především mužům, hlavně těm, kteří chtějí zlepšit jakost svého intimního života. Zvyšuje libido, sexuální kondici, zvyšuje hladinu testosteronu, zkvalitňuje a prodlužuje erekci, má pozitivní vliv na kvalitu a pohyblivost spermií, zmírňuje stres a pocity úzkosti, snižuje únavu a pocit celkové vyčerpanosti, usnadňuje regeneraci sil, chrání kardiovaskulární systém, prostatu a dodává životní energii, zvyšuje vytrvalost, odolnost i koncentraci.
Složení produktu MACA HIGH SEXUAL je ryze přírodní, proto jeho účinnost není okamžitá (jako např. u Viagry), ale systematickým užíváním se dosahuje trvalé nápravy sexuálních funkcí. Působí bezpečně a pozitivně na celý organizmus. MACA HIGH SEXUAL se skládá z přírodních extraktů peruánských rostlin, používaných již od dávných dob Inků jako afrodiziaka.
Produkt byl připraven pod našim přísným dohledem tak, aby splňoval kriteria naší Premium kvality a bylo dosaženo maximální účinnosti MACA HIGH SEXUAL se skládá z extraktů z následujících peruánských rostlin:

HUANARPO MACHO – peruánský strom, již od dob Inků označovaný jako opravdový přítel muže. Jeho plody připomínají svým tvarem penis. Macho” ve španělštině znamená „silný, tvrďák, dominující, bujný”. V Peru je známým afrodiziakem a sexuálním stimulantem, který pomáhá řešit celou řadu zdravotních problémů mužů. Podporuje libido, je používané při poruchách erekce, jako sexuální stimulace, ke zlepšení potence. Zvyšuje hladinu testosteronu.
Mimo to je užívané při zánětu močového měchýře, prostaty, ledvin a střev, při astmatu. Mírni stres, únavu, podporuje činnost centrálního nervového systému, pomáhá zmírnit deprese, je zdrojem energie a pomáhá regulovat hladinu cukru.


CHUCHUHUASI – tvrdá kúra tohoto peruánského stromu je používaná k podpoře různých funkcí celého organizmu. Popularitu získala v Peru jako afrodiziakum, používané především při oslabeni sexuálních funkci, při ztrátě libida zároveň u mužů jak i žen. Chuchuhuasi se používá ale i při kloubních, artritických, kostních a svalových problémech, při bolesti zad, při oběhových potížích. K posílení ženského hormonálního systému a při poruchách menstruace. Působí protizánětlivě, ulevuje od bolesti, uvolňuje svaly, posiluje imunitu, podporuje a vyvažuje funkce nadledvin, pomáhá při léčbě nádorů, podporuje imunitní systém.


MACA MAKA
Bulva andské rostliny, nazývaná také peruánským ženšenem nebo peruánskou viagrou, je celosvětově známou a vyhledávanou potravinou XXI. století. Je přírodním zdrojem fytoestrogenů. Maka má díky obsahu vysoce hodnotných bílkovin, aminokyselin, vitamínů, minerálů a sterolů velmi významnou výživnou hodnotu. Může nejen zásobit organizmus potřebnými látkami, ale i příznivě ovlivňovat v něm probíhající procesy, zvyšovat vitalitu, usnadňovat regeneraci sil při stavech vyčerpání a dlouhotrvající únavy a udržovat psychickou a fyzickou rovnováhu. Pozitivně ovlivňují endokrinologický systém a pohlavní hormony. Podle názoru německého biochemika dr. Waltera Lasta jsou obzvláště dobré výsledky při užívání této rostliny u mužů s problémy nevyplývajícími jen z vyššího věku. Maka má ale nejen vlastnosti afrodiziakální. Je rovněž nadějí pro neplodné. U mužů má vliv nejen na tvorbu spermií ale i na jejich jakost a pohyblivost. Současný vědecký výzkum potvrdil její výrazné účinky na reprodukční zdraví, zlepšení fyzické a psychické výkonnosti, prodloužení života.
Mysleli jsme i na „NI“ a speciálně pro ženy je MACA DEL AMOR.

MACA HIGH SEXUAL a MACA DEL AMOR je 100%ní přírodní produkt, který nevyvolává okamžité sexuální reakce jako np. viagra, ale jeho působení je mnohem lepší, přirozenější a dlouhodobě trvající.


DÁVKOVÁNÍ
2-3 x denně 1 kapsli. K déletrvajícímu užívání, minimálně 2-3 měsíce. Jedná se o přírodní přípravek, jehož dlouhodobé působení může vést k trvalému zlepšení funkcí. 

 NOPAL FLAX - Štíhlá linie a komfort střev. Podporuje zdravý životní styl.
Odhalte skutečné zdraví.
Nopal Flax každý den... a pocítíš lehkost.


Naše zdraví, energie a spravné funkce organizmu závisí na dokonalé funkčnosti našeho tlustého střeva. Stav našich střev znamená pro naše zdraví opravdu hodně, i když si to málokdo uvědomuje.
Ve střevech se tvoří možnosti a schopnosti našeho imunitního systému - minimálně 80% imunitního systému se nalézá ve stěně tenkého a tlustého střeva. Oslabení imunity s sebou nese nejen ztrátu vitality, únavu, nedostatečnou koncentraci či deprese, ale i lupénku, akné a další kožní onemocnění, vyšší krevní tlak, migrény, alergie, revma a jiné zdravotní potíže.
V důsledku mnohaletého nesprávného stravování se střevo postupně přestává normálně pohybovat. Nečistoty a usazeniny, které pokrývají sliznici tlustého střeva zabraňují nejen normální peristaltice, ale také pak propouští škodliviny do krevního řečiště, čímž dochází k silné autointoxikaci vlastními zplodinami látkové výměny. Naše tělo je ochablé a často i začínáme přibírat na váze. Kdo to pochopil, tak si různými způsoby střeva čistí (dbá o jejich čistotu), užívá třeba klystýr nebo hydrokolonoskopii.Ale střeva je možno udržovat čistá, a podporovat jejich správnou funkci i pomocí nenáročných přírodních prostředků. A právě k tomu je určena ojedinělá, optimálně vyvážená směs peruánských rostlin a plodů Nopal Flax. Přirozeným způsobem pomáhá čistit střeva a snižovat nadváhu.

Tento produkt upoutal naši pozornost nejenom skvělým složením, kvalitou a příjemnou chutí, ale také tím, že je velmi populární a vyhledávaný v USA, kde se obezita stala velkým problémem. Nyní ho můžeme nabídnout i na Váš stůl. S problémem nadváhy se dnes potýká čím dál více žen i mužů, a to ve všech věkových kategoriích. Často ale dochází k tomu, že některé, a někdy i náročné způsoby hubnutí, přináší efekt jo-jo.
Teď si můžete tento inovační prostředek vyzkoušet jako novinku na evropském trhu.NOPAL FLAX je chutná, 100 % přírodní směs, která pomáhá přirozeným způsobem čistit střeva a snižovat nadváhu. Má příjemnou chuť, což velmi zvyšuje komfort jejího užívání. Složky směsi jsou voleny tak, aby nejen pomáhala čistit střeva, ale také dodávala energii, vitalitu a prospěšné látky sloužící k podpoře správných fukcí organizmu.


Nopal Flax – Směs zpracovaná peruánskými farmaceuty, která obsahuje v dobře vyváženém poměru následující složky:

Nopal - mleté, sušené plody kaktusu. Nopal může pozitivně ovlivňit vstřebávání cukrů a tuků v trávícím traktu a tím dokáže snižovat energetickou hodnotu přijímaných potravin. Kromě minerálů a vitamínů (hlavně ze skupiny B) obsahuje vlákninu, která podporuje pocit nasycení. Nopal může zlepšovat odolnost organismu vůči stresu, mít příznivé účinky na organizmus, může napomáhat jeho správné činnosti.
Více informací o působnosti Nopalu najdete v HERBÁŘÍ PERUÁNSKÝCH BYLIN

Lucuma - exotické peruánské ovoce z oblasti And, známé jako „zlato Inků“. Má charakteristickou sladkou chuť, podobnou javorovému sirupu a sladkým bramborám. Lucuma je výborným zdrojem sacharidů, vlákniny, vitamínů a minerálů, včetně pozoruhodné koncentrace beta-karotenu, niacinu, železa, vápníku a fosforu. Prášek z dužiny ovoce má žlutooranžovou barvu a je velmi chutnou a výživnou přísadou s univerzálním použitím. Hodí se do dětské výživy, jogurtů, koláčů, dortů, cukroví, do náplní do desertů, různých druhů koktejlů a nápojů. Lze ji přidat k mouce do koláčů, buchet a moučníků. Více informací o působnosti Nopalu najdete v HERBÁŘÍ PERUÁNSKÝCH BYLIN
Lněná zlatá semínka - jsou známým bohatým zdrojem omega 3 mastných kyselin, ligninu, vitamínů a minerálů.
Listy peruánské senny - přírodní „čistič střev“ s projímavým účinkem
Peruánské pšeničné otruby - Obsahují hodně proteinů, tuků, vitamínů, minerálů a vlákniny(43%), zrychlují pohyb stolice ve střevech, dávají pocit sytosti.


PROČ PRÁVĚ NOPAL FLAX – PŘÍRODNÍ STRÁŽCE VÁHY A KOMFORTU STŘEV?

Štíhlejší linie a čistší střeva

Chuť k jídlu pod kontrolou

Normální hladina cholesterolu

Zvýšená energie a vitalita

Podporuje – doplňuje očistné kůry

Použití: 1-2 x denně 1-2 lžíce směsi rozmíchat ve vodě, mléku, džusu nebo jiné zvolené tekutině a vypít (kdykoliv během dne). Doporučuje se začínat od menší dávky. Hodí se i jako přídavek do müsli, vloček, jogurtu. Směs možno také použít jako přídavek do pečiva, které obohatí o prospěšné látky.

Upozornění: nedoporučuje se dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám a také osobám se střevními potížemi. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz