• ZE SRDCE ČISTÉ PŘÍRODY AND A AMAZONIE VEDE PŘÍMÁ CESTA DO NAŠÍ FIRMY JIŽ OD ROKU 2001
  Peruánské byliny – ještě koncem tisíciletí o nich u nás vědělo jen několik zapálených botaniků, ale dnes již mezi námi žije mnoho osob, které jim vděčí za pomoc se svými zdravotními problémy. Jsou to opravdové poklady přírody, a jako s takovými s nimi i zacházíme. K nám se dostávají ve stavu, v jakém byly přírodou stvořeny – čisté, organické, voňavé, plné zdraví, pouze sušené. Pak projdou rukama našich pracovníků, kteří je pečlivě ručně přeberou a balí do vzduchotěsných obalů, ve kterých dlouho zachovávají účinky, svěžest a vůni. Díky procesům, které jsme vyvíjeli a zdokonalovali téměř 15 let, Vám nyní můžeme zaručit jejich nadstandardní kvalitu a účinnost.
                                                      ..Milujeme  to co děláme a děláme to nejlépe jak umíme...
 • UNCARIA - CENTRUM PERUÁNSKÝCH BYLIN S TRADICÍ OD ROKU 2001. ZDRAVÍ Z ČISTÉ PÉRUANSKÉ PŘÍRODY
  Uncaria ČR - to je již tradiční spolehlivé spojení mezi poklady Inků a Vámi. Průkopnici a specialisté v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti, a exkluzivních výrobků z nich.
  Přímý dovoz vlastní výrobaruční pečlivé přebírání odborné zázemí v Peru – spolupráce s nejlepšími neustálé vzdělávaní se v oboru nadstandardní kvalita produktů  ► ověřené účinky profesionální služby rychlé dodání spolehlivý servis vstřícnost 
    UNCARIA ČR má dobré jméno na evropském trhu. Důvěřují nám již tisíce klientů.
               
   
  UNCARIA © -  Moje značka. Moje kvalita. Moje zdraví.
                          
 • MACA ORGANIC - KRÁLOVNA AND – klíčem k vitalitě, energii a zdraví.
  Maca – „Ma ca“ – „Z výšin pocházející dobrá potrava, která posiluje“ - tak ji nazývají indiáni.
  Pravá, originální peruánská maca z vysokých And, od pěstitele přímo k nám. Jen u nás najdete největší výběr různých barevných odrůd a způsobů zpracování, který umožní každému vybrat si tu „svou“. Garantovaná jakost, ověřené účinky, příznivé ceny, nejoblíbenější na trhu. ORGANIC: Maka original, Gelatinizovaná, Roja, Negra, Roja a Negra gelatinizovaná, Maca high sexual, Maca del Amor, Maka extrakt v kapslích, Maca Choco, Maca Royal for Women a Maca Royal for Men v prášku i v kapslích a také Café de Maca a Café de Maca Choco.
 • Peruánské přírodní afrodiziaka vyrobené z extraktů peruánských rostlin podle prastaré indiánské receptury.
  MACA HIGH SEXUAL - pro muže a MACA DEL AMOR -  pro ženy.
  POZOR: vedlejší účinky: zkvalitněni intimní sféry života!  Zvyšuje libido, sexuální kondici, zvyšuje hladinu testosteronu, zkvalitňuje a prodlužuje erekci, má pozitivní vliv na kvalitu a pohyblivost spermií, zmírňuje stres a pocity úzkosti, snižuje únavu a pocit celkové vyčerpanosti, usnadňuje regeneraci sil, chrání kardiovaskulární systém, prostatu a dodává životní energii, zvyšuje vytrvalost, odolnost i koncentraci. Pro NĚHO „úspěch“, a pro NI „prožitek“ !  Novinka na trhu – Jen u nás.   

Peruánské byliny a Onkologie

                          Rakovina a byliny z PeruNádorová onemocnění jsou chorobou, které se bojíme nejvíce.
Výzkumy příčin jejich vzniku ukazují, že ve většině případů je toto onemocnění důsledkem oslabení obranných funkcí organizmu způsobeným nesprávným životním stylem, znečištěným životním prostředím a konzervačními prostředky potravin.
Potvrzuje to Akademie věd USA, která uvádí, že 40-60 % všech případů rakoviny má spojitost se způsobem výživy.

Přestože tato diagnóza budí strach neměli bychom se jí bát, protože rakovina je signálem, který ukazuje na potřebu rychlých změn v dosavadním životě.
Čím rychleji změní nemocný svůj styl života, vyloučí z něj škodlivé prvky, tím dříve může získat zpět své zdraví.
Lze toho dosáhnout snadněji, pokud se spojí všechny metody:


1. současná medicína, která má při léčbě této choroby stále lepší výsledky
2. síla přírody - byliny, které působí očistně, podporují imunitní systém, působí protinádorově, regenerují a vitalizují,
3. odpovídající dieta, neboli změna způsobu výživy.

Ucelené kúry při onkologických onemocněních.

Platí důležitá zásada:

V případě nádorového onemocnění je nemocný povinen léčit se onkologicky a léčbu současně systematicky podporovat pomocnou bylinnou kúrou. Značně to zvyšuje šanci na překonání choroby.
Průměrná bylinná terapie trvá několik měsíců.
Jsou v ní zastoupeny byliny očistné, podporující činnost imunitního systému, protinádorové, regenerující a posilující.
Uvádíme příklad takové kúry:

I. měsíc - Manayupa, Vilcacora, Sangre de drago, Maka
II. měsíc - Flor de arena, nebo Hercampuri, Vilcacora, Sangre de drago, Maka
III. měsíc - Anona Vilcacora, Sangre de drago, Maka

Velmi dobře je bylinnou kúru doplnit přírodními antioxidanty (Violet AO), silnými dávkami přírodního vitaminu C – jeho nejsilnějším zdrojem je Camu Camu, postačí 1- 2 kapsle denně. A také Omega 3, kterého nejsilnějším, 100% přírodním zdrojem je Sacha Inchi v olejových kapkách.
Značně to zvyšuje úspěch celé bylinné kúry.

Uvedenou kúru, zkrácenou eventuálně na 6 týdnů, je možné využít i jako dokonalou prevenci.

Upozornění

V případě nádorových onemocnění nemůže být Vilcacora a Anona Graviola jedinou užívanou bylinou.

Této chyby se dopouští mnoho lidí, kteří nevědí že teprve společné působení s např. Sangre de drago, Tahuari nebo Anony Gravioli (všechny se rotinádorovými účinky), značně zvyšuje účinnost terapie a tím i naději na překonání choroby. Kúru vždy určuje lékař - v závislosti na diagnóze, laboratorních výsledcích rozboru krve a celkovém stavu pacienta.

Po 3 měsících je třeba provést kontrolní vyšetření krve a o dalším pokračování kúry rozhodne zkušený lékař.

Podle jeho doporučení mohou být některé byliny zaměněny za jiné.
V případě metastáz se většinou doporučuje doplnění kúry o Tahuari, které se vaří společně s Vilcacorou.

V případě nádorových onemocnění má zásadní vliv na úspěch pomocné bylinné kúry nejen disciplína a vytrvalost v pití vývarů, ale také odpovídající dieta.

Ze stravy je třeba vyloučit maso (povolené je pouze rybí), výrobky z bílé mouky, cukrovinky, konzervované potraviny, alkohol a kávu. Samozřejmé je i nekouřit. Doporučena je dieta zeleninovo-ovocná a pití čerstvých šťáv z ovoce a zeleniny (např. z celeru, červené řepy, mrkve). Protože lze dnes jen velmi těžko získat plnohodnotnou zeleninu a ovoce, je neocenitelnou pomocí doplnění stravy Spirulinou z And.

Léčba těžkých, úporných a chronických onemocnění je úkolem neobvykle obtížným. Nejde totiž pouze o konkrétní chorobu.
Podstatné je zbavit organizmus příčin: jedů, toxických látek i chorobotvorných volných radikálů. I s tím si dokáží poklady peruánské přírody poradit.

Neméně důležitá je i intenzivní výživa oslabeného organizmu.
Také v této oblasti je příroda dokonalá. Příkladem může být peruánský "ženšen" Maka(Maca)- bulva s tak unikátními výživovými vlastnostmi, že byla NASA zařazena jako součást každodenní stravy amerických kosmonautů.

Změna životního stylu může být zpočátku těžká, vymáhá rezignaci z dosavadních stravovacích návyků a někdy i odříkání. Ale stojí to za to. Jde o naše zdraví a život!
Srdečně Vám to doporučujeme.

Výsledným efektem takového úsilí je značné zlepšení funkcí nejen konkrétního nemocného orgánu ale i celého organizmu. Návrat psychické a fyzické rovnováhy a harmonie.

 

Převzato z www.zdravizperu.cz se souhlasem ITPM. 

 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz