• MACA ORGANIC - KRÁLOVNA AND – klíčem k vitalitě, energii a zdraví.
  Maca – „Ma ca“ – „Z výšin pocházející dobrá potrava, která posiluje“ - tak ji nazývají indiáni.
  Pravá, originální peruánská maca z vysokých And, od pěstitele přímo k nám. Jen u nás najdete největší výběr různých barevných odrůd a způsobů zpracování, který umožní každému vybrat si tu „svou“. Garantovaná jakost, ověřené účinky, příznivé ceny, nejoblíbenější na trhu. ORGANIC: Maka original, Gelatinizovaná, Roja, Negra, Roja a Negra gelatinizovaná, Maca high sexual, Maca del Amor, Maka extrakt v kapslích, Maca Choco, Maca Royal for Women a Maca Royal for Men v prášku i v kapslích a také Café de Maca a Café de Maca Choco.
 • GURMÁNSKÁ DEGUSTAČNÍ KOLEKCE DARŮ PERUÁNSKÉ PŘÍRODY
  Peruánské Andy a Amazonie jsou ještě místa na světě, kde se zachovala čistá, panenská příroda. A právě z jejích darů můžeme čerpat „pohonné hmoty“ pro náš organizmus. Abyste měli možnost poznat chuť a účinky některých z nich, připravili jsme malou GURMÁNSKOU DEGUSTAČNÍ KOLEKCI "MADE IN NATURE OF PERU ". Kolekce je v hezké krabičce a může být i krásným dárkem.
  Z mnoha darů jsme do kolekce vybrali takové, které potěší nejen milovníky zdravého životního stylu:
  Aguaymanto, Lucuma, Algarrobo, Maka Original, Café de Maca, Maka Choco, Café de Maca Choco, Panela,Camu Camu, Růžová sůl Inků, Chia semínka, Spirulina, Kakaové boby celé, mleté.                 
                                                                      Příjemné gurmánské zážitky.
 • Peruánské přírodní afrodiziaka vyrobené z extraktů peruánských rostlin podle prastaré indiánské receptury.
  MACA HIGH SEXUAL - pro muže a MACA DEL AMOR -  pro ženy.
  POZOR: vedlejší účinky: zkvalitněni intimní sféry života!  Zvyšuje libido, sexuální kondici, zvyšuje hladinu testosteronu, zkvalitňuje a prodlužuje erekci, má pozitivní vliv na kvalitu a pohyblivost spermií, zmírňuje stres a pocity úzkosti, snižuje únavu a pocit celkové vyčerpanosti, usnadňuje regeneraci sil, chrání kardiovaskulární systém, prostatu a dodává životní energii, zvyšuje vytrvalost, odolnost i koncentraci. Pro NĚHO „úspěch“, a pro NI „prožitek“ !  Novinka na trhu – Jen u nás.   

Peruánské byliny a Onkologie

                          Rakovina a byliny z PeruNádorová onemocnění jsou chorobou, které se bojíme nejvíce.
Výzkumy příčin jejich vzniku ukazují, že ve většině případů je toto onemocnění důsledkem oslabení obranných funkcí organizmu způsobeným nesprávným životním stylem, znečištěným životním prostředím a konzervačními prostředky potravin.
Potvrzuje to Akademie věd USA, která uvádí, že 40-60 % všech případů rakoviny má spojitost se způsobem výživy.

Přestože tato diagnóza budí strach neměli bychom se jí bát, protože rakovina je signálem, který ukazuje na potřebu rychlých změn v dosavadním životě.
Čím rychleji změní nemocný svůj styl života, vyloučí z něj škodlivé prvky, tím dříve může získat zpět své zdraví.
Lze toho dosáhnout snadněji, pokud se spojí všechny metody:


1. současná medicína, která má při léčbě této choroby stále lepší výsledky
2. síla přírody - byliny, které působí očistně, podporují imunitní systém, působí protinádorově, regenerují a vitalizují,
3. odpovídající dieta, neboli změna způsobu výživy.

Ucelené kúry při onkologických onemocněních.

Platí důležitá zásada:

V případě nádorového onemocnění je nemocný povinen léčit se onkologicky a léčbu současně systematicky podporovat pomocnou bylinnou kúrou. Značně to zvyšuje šanci na překonání choroby.
Průměrná bylinná terapie trvá několik měsíců.
Jsou v ní zastoupeny byliny očistné, podporující činnost imunitního systému, protinádorové, regenerující a posilující.
Uvádíme příklad takové kúry:

I. měsíc - Manayupa, Vilcacora, Sangre de drago, Maka
II. měsíc - Flor de arena, nebo Hercampuri, Vilcacora, Sangre de drago, Maka
III. měsíc - Anona Vilcacora, Sangre de drago, Maka

Velmi dobře je bylinnou kúru doplnit přírodními antioxidanty (Violet AO), silnými dávkami přírodního vitaminu C – jeho nejsilnějším zdrojem je Camu Camu, postačí 1- 2 kapsle denně. A také Omega 3, kterého nejsilnějším, 100% přírodním zdrojem je Sacha Inchi v olejových kapkách.
Značně to zvyšuje úspěch celé bylinné kúry.

Uvedenou kúru, zkrácenou eventuálně na 6 týdnů, je možné využít i jako dokonalou prevenci.

Upozornění

V případě nádorových onemocnění nemůže být Vilcacora a Anona Graviola jedinou užívanou bylinou.

Této chyby se dopouští mnoho lidí, kteří nevědí že teprve společné působení s např. Sangre de drago, Tahuari nebo Anony Gravioli (všechny se rotinádorovými účinky), značně zvyšuje účinnost terapie a tím i naději na překonání choroby. Kúru vždy určuje lékař - v závislosti na diagnóze, laboratorních výsledcích rozboru krve a celkovém stavu pacienta.

Po 3 měsících je třeba provést kontrolní vyšetření krve a o dalším pokračování kúry rozhodne zkušený lékař.

Podle jeho doporučení mohou být některé byliny zaměněny za jiné.
V případě metastáz se většinou doporučuje doplnění kúry o Tahuari, které se vaří společně s Vilcacorou.

V případě nádorových onemocnění má zásadní vliv na úspěch pomocné bylinné kúry nejen disciplína a vytrvalost v pití vývarů, ale také odpovídající dieta.

Ze stravy je třeba vyloučit maso (povolené je pouze rybí), výrobky z bílé mouky, cukrovinky, konzervované potraviny, alkohol a kávu. Samozřejmé je i nekouřit. Doporučena je dieta zeleninovo-ovocná a pití čerstvých šťáv z ovoce a zeleniny (např. z celeru, červené řepy, mrkve). Protože lze dnes jen velmi těžko získat plnohodnotnou zeleninu a ovoce, je neocenitelnou pomocí doplnění stravy Spirulinou z And.

Léčba těžkých, úporných a chronických onemocnění je úkolem neobvykle obtížným. Nejde totiž pouze o konkrétní chorobu.
Podstatné je zbavit organizmus příčin: jedů, toxických látek i chorobotvorných volných radikálů. I s tím si dokáží poklady peruánské přírody poradit.

Neméně důležitá je i intenzivní výživa oslabeného organizmu.
Také v této oblasti je příroda dokonalá. Příkladem může být peruánský "ženšen" Maka(Maca)- bulva s tak unikátními výživovými vlastnostmi, že byla NASA zařazena jako součást každodenní stravy amerických kosmonautů.

Změna životního stylu může být zpočátku těžká, vymáhá rezignaci z dosavadních stravovacích návyků a někdy i odříkání. Ale stojí to za to. Jde o naše zdraví a život!
Srdečně Vám to doporučujeme.

Výsledným efektem takového úsilí je značné zlepšení funkcí nejen konkrétního nemocného orgánu ale i celého organizmu. Návrat psychické a fyzické rovnováhy a harmonie.

 

Převzato z www.zdravizperu.cz se souhlasem ITPM. 

 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz

  Vilcacora - blog společenosti Uncaria.
 • Newsletter
Copyright ©2017 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz