• MACA ORGANIC - KRÁLOVNA AND – klíčem k vitalitě, energii a zdraví.
  Maca – „Ma ca“ – „Z výšin pocházející dobrá potrava, která posiluje“ - tak ji nazývají indiáni.
  Pravá, originální peruánská maca z vysokých And, od pěstitele přímo k nám. Jen u nás najdete největší výběr různých barevných odrůd a způsobů zpracování, který umožní každému vybrat si tu „svou“. Garantovaná jakost, ověřené účinky, příznivé ceny, nejoblíbenější na trhu. ORGANIC: Maka original, Gelatinizovaná, Roja, Negra, Roja a Negra gelatinizovaná, Maca high sexual, Maca del Amor, Maka extrakt v kapslích, Maca Choco, Maca Royal for Women a Maca Royal for Men v prášku i v kapslích a také Café de Maca a Café de Maca Choco.
 • GURMÁNSKÁ DEGUSTAČNÍ KOLEKCE DARŮ PERUÁNSKÉ PŘÍRODY
  Peruánské Andy a Amazonie jsou ještě místa na světě, kde se zachovala čistá, panenská příroda. A právě z jejích darů můžeme čerpat „pohonné hmoty“ pro náš organizmus. Abyste měli možnost poznat chuť a účinky některých z nich, připravili jsme malou GURMÁNSKOU DEGUSTAČNÍ KOLEKCI "MADE IN NATURE OF PERU ". Kolekce je v hezké krabičce a může být i krásným dárkem.
  Z mnoha darů jsme do kolekce vybrali takové, které potěší nejen milovníky zdravého životního stylu:
  Aguaymanto, Lucuma, Algarrobo, Maka Original, Café de Maca, Maka Choco, Café de Maca Choco, Panela,Camu Camu, Růžová sůl Inků, Chia semínka, Spirulina, Kakaové boby celé, mleté.                 
                                                                      Příjemné gurmánské zážitky.
 • Peruánské přírodní afrodiziaka vyrobené z extraktů peruánských rostlin podle prastaré indiánské receptury.
  MACA HIGH SEXUAL - pro muže a MACA DEL AMOR -  pro ženy.
  POZOR: vedlejší účinky: zkvalitněni intimní sféry života!  Zvyšuje libido, sexuální kondici, zvyšuje hladinu testosteronu, zkvalitňuje a prodlužuje erekci, má pozitivní vliv na kvalitu a pohyblivost spermií, zmírňuje stres a pocity úzkosti, snižuje únavu a pocit celkové vyčerpanosti, usnadňuje regeneraci sil, chrání kardiovaskulární systém, prostatu a dodává životní energii, zvyšuje vytrvalost, odolnost i koncentraci. Pro NĚHO „úspěch“, a pro NI „prožitek“ !  Novinka na trhu – Jen u nás.   

NAŠE MISE


 

V dnešní, stále uspěchanější době, která po sobě zanechává hromady nečistot, plastových lahví, igelitů, použitých pneumatik, papírů, obalů po potravinách a nejrůznějších jiných odpadů….. je stále těžší najít místo, kde by se člověk mohl nadýchat čistého vzduchu, a našel pole nedotčené pesticidy....
Pro všechny tvory je stále náročnější najít oázy čistoty, ticha a harmonie - původní zdroj našeho zdraví a síly, najít čistou přírodu.
                   Dva světy - realita, nad kterou bychom se měli zamyslet …

Naštěstí však na světě existují místa na které ještě nesáhly „ruce průmyslu a civilizace“. Čistá, svým majestátem ohromující příroda Peru, která je „plícemi světa“, kde ruce domorodců, žijících s ní v harmonii, pečlivě sbírají léčivé lístečky, větvičky a plody…kde vše je takové jak je stvořila příroda… organické, čisté, voňavé, plné zdraví.

A PRÁVĚ PŘI NAŠEM POBYTU V TĚCHTO MÍSTECH SE ZRODILA NAŠE MISE :

být přímým spojením mezi Vámi a jedním z nejkrásnějších a nejčistších míst na zemi. Umožnit Vám přístup alespoň k části těchto cenných pokladů peruánské přírody. Aby te nejlepši z nich mohly našim prostřednictvím obohatit stravu jako zdroj energie, síly, vitality, fyzického, psychického zdraví a duševní harmonie. Aby se staly klíčem ke zdraví. A tak tomu je již od roku 2001.
                                                 Děkujeme za Vaši důvěru, jsme tady pro Vás
.                      ...Milujeme  to co děláme a děláme to nejlépe jak umíme...
P.S.

 Vážíme si Vás, Vašeho zdraví, a proto naší prioritou je kvalita. Dovážíme několikrát ročně kvalitní, speciálně vytříděnou surovinu, vždy z čerstvého sběru. V našem provozu jsou byliny ručně pečlivě přebírány.
 


Díky těmto peruánským rostlinám přinášíme pomoc i v podpůrné léčbě mnoha chorob, včetně rakoviny.
 

V dnešní době, kdy jsou potravinářské výrobky díky technologickým postupům jejich výroby stále chudší na živiny, stále více znečištěné a nejednou i se škodlivými účinky na naše zdraví (můžete se o tom více dozvědět v článku, JAK SE ŽIVÍTE, TAK SE I CÍTÍTE ), se stále více potvrzuje, že dokonalou pomocí našemu zdraví jsou právě dary andsko-amazonské přírody.

 
 


 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz

  Vilcacora - blog společenosti Uncaria.
 • Newsletter
Copyright ©2018 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz