• MACA ORGANIC - KRÁLOVNA AND – klíčem k vitalitě, energii a zdraví.
  Maca – „Ma ca“ – „Z výšin pocházející dobrá potrava, která posiluje“ - tak ji nazývají indiáni.
  Pravá, originální peruánská maca z vysokých And, od pěstitele přímo k nám. Jen u nás najdete největší výběr různých barevných odrůd a způsobů zpracování, který umožní každému vybrat si tu „svou“. Garantovaná jakost, ověřené účinky, příznivé ceny, nejoblíbenější na trhu. ORGANIC: Maka original, Gelatinizovaná, Roja, Negra, Roja a Negra gelatinizovaná, Maca high sexual, Maca del Amor, Maka extrakt v kapslích, Maca Choco, Maca Royal for Women a Maca Royal for Men v prášku i v kapslích a také Café de Maca a Café de Maca Choco.
 • GURMÁNSKÁ DEGUSTAČNÍ KOLEKCE DARŮ PERUÁNSKÉ PŘÍRODY
  Peruánské Andy a Amazonie jsou ještě místa na světě, kde se zachovala čistá, panenská příroda. A právě z jejích darů můžeme čerpat „pohonné hmoty“ pro náš organizmus. Abyste měli možnost poznat chuť a účinky některých z nich, připravili jsme malou GURMÁNSKOU DEGUSTAČNÍ KOLEKCI "MADE IN NATURE OF PERU ". Kolekce je v hezké krabičce a může být i krásným dárkem.
  Z mnoha darů jsme do kolekce vybrali takové, které potěší nejen milovníky zdravého životního stylu:
  Aguaymanto, Lucuma, Algarrobo, Maka Original, Café de Maca, Maka Choco, Café de Maca Choco, Panela,Camu Camu, Růžová sůl Inků, Chia semínka, Spirulina, Kakaové boby celé, mleté.                 
                                                                      Příjemné gurmánské zážitky.
 • Peruánské přírodní afrodiziaka vyrobené z extraktů peruánských rostlin podle prastaré indiánské receptury.
  MACA HIGH SEXUAL - pro muže a MACA DEL AMOR -  pro ženy.
  POZOR: vedlejší účinky: zkvalitněni intimní sféry života!  Zvyšuje libido, sexuální kondici, zvyšuje hladinu testosteronu, zkvalitňuje a prodlužuje erekci, má pozitivní vliv na kvalitu a pohyblivost spermií, zmírňuje stres a pocity úzkosti, snižuje únavu a pocit celkové vyčerpanosti, usnadňuje regeneraci sil, chrání kardiovaskulární systém, prostatu a dodává životní energii, zvyšuje vytrvalost, odolnost i koncentraci. Pro NĚHO „úspěch“, a pro NI „prožitek“ !  Novinka na trhu – Jen u nás.   

Manayupa Original Uncaria® 300 g

Manayupa Original Uncaria® 300 g
 • Manayupa Original Uncaria® 300 g
 • Manayupa Original Uncaria® 300 g
 • Manayupa Original Uncaria® 300 g
660 Kč
574 Kč bez DPH
Obj. číslo: 101.022.165
Dostupnost:       
Výrobce:
Omlouváme se, že na tomto místě chybí dostatečné informace o produktu. Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006  Vám nesmíme podávat informace o účincích doplňků stravy. Obsáhlejší informace o jejich příznivém působení na organismus najdete v HERBÁŘI BYLIN, kam se dostanete kliknutím na tento nápis na hlavní stránce vlevo nahoře.
Věříme, že skutečnost že Vám nemůžeme v našem e-shopu poskytnout postačující informace o účincích jednotlivých produktů, Vás neodradí od nákupu. Byli jsme první, kdo před téměř 15ti lety přivezl peruánské byliny do ČR a proto můžeme čerpat z letitých zkušeností. Dbáme na nadstandardní kvalitu našich produktů a služeb, nabízíme odborné poradenství zkušených lékařů jak u nás, tak i v Peru. Snažíme se maximálně uspokojit Vaše požadavky a věříme, že se k nám budete rádi vracet, jako tisíce našich zákazníků.
Děkujeme a přejeme spokojenost s výběrem...
POPIS
Manayupa je keřovitá rostlina, která se vyskytuje pouze v některých horských oblastech And. Její "sláva" sahá až do éry Inků, kdy ji užívala spíše vyšší společenská vrstva a měla charakter obřadní a kultovní byliny. V jazyce quechua zní její název “runa mana yupana”, což v překladu znamená: ”její vlastnosti jsou nesčetné”. Pro léčivé účely se sbírá a používá k přípravě odvarů celá nadzemní část rostliny Manayupa. Tato bylina získala svou popularitu především díky svým očistným vlastnostem. Z krve může odstraňovat toxické látky chemického i pokrmového původu. Může také urychlovat spalování tuků.
Více informací o vlastnostech této rostliny najdete v HERBÁŘI PERUÁNSKÝCH BYLIN.
SLOŽENÍ
Speciálně tříděné, sušené a krájené části rostliny Desmodium adscendens - Manayupa.
Bylina je čerstvě sbíraná a ručně přebíraná v naší provozovně. Zaručujeme Vám zboží s vysokou kvalitou, čistotu díky přebírání a shodnost botanického druhu.
Váhové varianty: 50, 100, 500 a 1000 gramů.
ZPŮSOB POUŽITÍ
1 lžíci byliny zalijte cca 700 ml studené vody, nechte 5 minut odstát a vařit na mírném plameni 5 minut. Manayupa se poté odcedí a pije 3x denně po sklence odvaru (cca 200 ml).
UPOZORNĚNÍ
Nedoporučuje se užívat dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neužívat současně léky vycházející strukturálně z fenylethylaminu nebo se směsí bylin.

Diskuze

 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz

  Vilcacora - blog společenosti Uncaria.
 • Newsletter
Copyright ©2018 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz