• ZE SRDCE ČISTÉ PŘÍRODY AND A AMAZONIE VEDE PŘÍMÁ CESTA DO NAŠÍ FIRMY JIŽ OD ROKU 2001
  Peruánské byliny – ještě koncem tisíciletí o nich u nás vědělo jen několik zapálených botaniků, ale dnes již mezi námi žije mnoho osob, které jim vděčí za pomoc se svými zdravotními problémy. Jsou to opravdové poklady přírody, a jako s takovými s nimi i zacházíme. K nám se dostávají ve stavu, v jakém byly přírodou stvořeny – čisté, organické, voňavé, plné zdraví, pouze sušené. Pak projdou rukama našich pracovníků, kteří je pečlivě ručně přeberou a balí do vzduchotěsných obalů, ve kterých dlouho zachovávají účinky, svěžest a vůni. Díky procesům, které jsme vyvíjeli a zdokonalovali téměř 15 let, Vám nyní můžeme zaručit jejich nadstandardní kvalitu a účinnost.
                                                      ..Milujeme  to co děláme a děláme to nejlépe jak umíme...
 • UNCARIA - CENTRUM PERUÁNSKÝCH BYLIN S TRADICÍ OD ROKU 2001. ZDRAVÍ Z ČISTÉ PÉRUANSKÉ PŘÍRODY
  Uncaria ČR - to je již tradiční spolehlivé spojení mezi poklady Inků a Vámi. Průkopnici a specialisté v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti, a exkluzivních výrobků z nich.
  Přímý dovoz vlastní výrobaruční pečlivé přebírání odborné zázemí v Peru – spolupráce s nejlepšími neustálé vzdělávaní se v oboru nadstandardní kvalita produktů  ► ověřené účinky profesionální služby rychlé dodání spolehlivý servis vstřícnost 
    UNCARIA ČR má dobré jméno na evropském trhu. Důvěřují nám již tisíce klientů.
               
   
  UNCARIA © -  Moje značka. Moje kvalita. Moje zdraví.
                          
 • MACA ORGANIC - KRÁLOVNA AND – klíčem k vitalitě, energii a zdraví.
  Maca – „Ma ca“ – „Z výšin pocházející dobrá potrava, která posiluje“ - tak ji nazývají indiáni.
  Pravá, originální peruánská maca z vysokých And, od pěstitele přímo k nám. Jen u nás najdete největší výběr různých barevných odrůd a způsobů zpracování, který umožní každému vybrat si tu „svou“. Garantovaná jakost, ověřené účinky, příznivé ceny, nejoblíbenější na trhu. ORGANIC: Maka original, Gelatinizovaná, Roja, Negra, Roja a Negra gelatinizovaná, Maca high sexual, Maca del Amor, Maka extrakt v kapslích, Maca Choco, Maca Royal for Women a Maca Royal for Men v prášku i v kapslích a také Café de Maca a Café de Maca Choco.
 • Peruánské přírodní afrodiziaka vyrobené z extraktů peruánských rostlin podle prastaré indiánské receptury.
  MACA HIGH SEXUAL - pro muže a MACA DEL AMOR -  pro ženy.
  POZOR: vedlejší účinky: zkvalitněni intimní sféry života!  Zvyšuje libido, sexuální kondici, zvyšuje hladinu testosteronu, zkvalitňuje a prodlužuje erekci, má pozitivní vliv na kvalitu a pohyblivost spermií, zmírňuje stres a pocity úzkosti, snižuje únavu a pocit celkové vyčerpanosti, usnadňuje regeneraci sil, chrání kardiovaskulární systém, prostatu a dodává životní energii, zvyšuje vytrvalost, odolnost i koncentraci. Pro NĚHO „úspěch“, a pro NI „prožitek“ !  Novinka na trhu – Jen u nás.   

Maka Maxima extrakt 90 cps Original Uncaria®

Maka Maxima extrakt 90 cps Original Uncaria®
 • Maka Maxima extrakt 90 cps Original Uncaria®
 • Maka Maxima extrakt 90 cps Original Uncaria®
 • Maka Maxima extrakt 90 cps Original Uncaria®
 • Maka Maxima extrakt 90 cps Original Uncaria®
352 Kč
306 Kč bez DPH
Obj. číslo: 100.007.001
Dostupnost:       
Výrobce:
Omlouváme se, že na tomto místě chybí dostatečné informace o produktu. Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 Vám nesmíme podávat informace o účincích doplňků stravy. Obsáhlejší informace o jejich příznivém působení na organismus najdete v HERBÁŘI BYLIN, kam se dostanete kliknutím na tento nápis na hlavní stránce vlevo nahoře.
Věříme, že skutečnost že Vám nemůžeme v našem e-shopu poskytnout postačující informace o účincích jednotlivých produktů, Vás neodradí od nákupu. Byli jsme první, kdo před téměř 15ti lety přivezl peruánské byliny do ČR a proto můžeme čerpat z letitých zkušeností. Dbáme na nadstandardní kvalitu našich produktů a služeb, nabízíme odborné poradenství zkušených lékařů jak u nás, tak i v Peru. Snažíme se maximálně uspokojit Vaše požadavky a věříme, že se k nám budete rádi vracet, jako tisíce našich zákazníků.
Děkujeme a přejeme spokojenost s výběrem...
POPIS
Maka Královna And - vitalita – energie – psycho-fyzická kondice.
Maka Maxima je extrakt z vyhledávané a velmi populární peruánské bulvy Maca, která roste ve vysokých polohách And. Extrakt v kapslích si zachovává všechny svoje vlastnosti. Byl vyroben pro osoby, kterým životní styl neumožňuje nebo znesnadňuje přípravu nápojů z jemně mleté Maky.
Maka Maxima může zvyšovat psychickou i fyzickou rovnováhu, vitalitu, regenerovat síly při vyčerpání a dlouhodobé únavě. Může pomáhat udržovat si dokonalou duševní i fyzickou kondici, čehož při výživě kosmonautů využívá NASA.
Maka Maxima je velmi vhodná pro osoby intelektuálně, ale i fyzicky těžce pracující, náchylné na choroby a rekonvalescenty. Dále se doporučuje osobám, které jsou často ve stresu, s hyperaktivním životním stylem i aktivním sportovcům. Extrakt Maka Maxima je ve formě kapslí, které můžete mít vždy po ruce. Můžete se kdykoli spolehnout na jeho silnou podporu a ochranu.
Více informací o působnosti této rostliny najdete v HERBÁŘÍ PERUÁNSKÝCH BYLIN

POVOLENÁ ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ:

Fyzické a duševní zdraví 
Vytrvalost, vitalita
Plodnost
SLOŽENÍ
Balení obsahuje 90 kapslí po 300 mg čistého extraktu z peruánské bulvy Maca Maka.
ZPŮSOB POUŽITÍ
1-3 kapsle denně zapít vodou.
 
PODOBNÉ PRODUKTY
Maka Maca Original, Maka Gelandina, Maka Negra č(erná), Maka Negra Gelandina, Maka Roja (červená), Maka Roja Gelandina, Maca Royal for Women, Maca Royal for Women v kapslích,Maca Royal for Men,Maca Royal for Men v kapslích, Maka Choco, Cafe de Maca, Cafe de Maca Choco
PRODUKT NAJDETE I V SEKCI
Maca Maka různé druhy

Diskuze

 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz