• ZE SRDCE ČISTÉ PŘÍRODY AND A AMAZONIE VEDE PŘÍMÁ CESTA DO NAŠÍ FIRMY JIŽ OD ROKU 2001
  Peruánské byliny – ještě koncem tisíciletí o nich u nás vědělo jen několik zapálených botaniků, ale dnes již mezi námi žije mnoho osob, které jim vděčí za pomoc se svými zdravotními problémy. Jsou to opravdové poklady přírody, a jako s takovými s nimi i zacházíme. K nám se dostávají ve stavu, v jakém byly přírodou stvořeny – čisté, organické, voňavé, plné zdraví, pouze sušené. Pak projdou rukama našich pracovníků, kteří je pečlivě ručně přeberou a balí do vzduchotěsných obalů, ve kterých dlouho zachovávají účinky, svěžest a vůni. Díky procesům, které jsme vyvíjeli a zdokonalovali téměř 15 let, Vám nyní můžeme zaručit jejich nadstandardní kvalitu a účinnost.
                                                      ..Milujeme  to co děláme a děláme to nejlépe jak umíme...
 • UNCARIA - CENTRUM PERUÁNSKÝCH BYLIN S TRADICÍ OD ROKU 2001. ZDRAVÍ Z ČISTÉ PÉRUANSKÉ PŘÍRODY
  Uncaria ČR - to je již tradiční spolehlivé spojení mezi poklady Inků a Vámi. Průkopnici a specialisté v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti, a exkluzivních výrobků z nich.
  Přímý dovoz vlastní výrobaruční pečlivé přebírání odborné zázemí v Peru – spolupráce s nejlepšími neustálé vzdělávaní se v oboru nadstandardní kvalita produktů  ► ověřené účinky profesionální služby rychlé dodání spolehlivý servis vstřícnost 
    UNCARIA ČR má dobré jméno na evropském trhu. Důvěřují nám již tisíce klientů.
               
   
  UNCARIA © -  Moje značka. Moje kvalita. Moje zdraví.
                          
 • MACA ORGANIC - KRÁLOVNA AND – klíčem k vitalitě, energii a zdraví.
  Maca – „Ma ca“ – „Z výšin pocházející dobrá potrava, která posiluje“ - tak ji nazývají indiáni.
  Pravá, originální peruánská maca z vysokých And, od pěstitele přímo k nám. Jen u nás najdete největší výběr různých barevných odrůd a způsobů zpracování, který umožní každému vybrat si tu „svou“. Garantovaná jakost, ověřené účinky, příznivé ceny, nejoblíbenější na trhu. ORGANIC: Maka original, Gelatinizovaná, Roja, Negra, Roja a Negra gelatinizovaná, Maca high sexual, Maca del Amor, Maka extrakt v kapslích, Maca Choco, Maca Royal for Women a Maca Royal for Men v prášku i v kapslích a také Café de Maca a Café de Maca Choco.
 • Peruánské přírodní afrodiziaka vyrobené z extraktů peruánských rostlin podle prastaré indiánské receptury.
  MACA HIGH SEXUAL - pro muže a MACA DEL AMOR -  pro ženy.
  POZOR: vedlejší účinky: zkvalitněni intimní sféry života!  Zvyšuje libido, sexuální kondici, zvyšuje hladinu testosteronu, zkvalitňuje a prodlužuje erekci, má pozitivní vliv na kvalitu a pohyblivost spermií, zmírňuje stres a pocity úzkosti, snižuje únavu a pocit celkové vyčerpanosti, usnadňuje regeneraci sil, chrání kardiovaskulární systém, prostatu a dodává životní energii, zvyšuje vytrvalost, odolnost i koncentraci. Pro NĚHO „úspěch“, a pro NI „prožitek“ !  Novinka na trhu – Jen u nás.   

Kdo jsme

                                                                                        
                                                 ...Milujeme  to co děláme a děláme to nejlépe jak umíme...

 
                                                  
                                                       Z ČISTÉ PERUÁNSKÉ PŘÍRODY  SBÍRÁME  A DOVÁŽÍME SUŠENÉ ROSTLINY 
 

 
                                   

                    ►Z TRADIC CURANDEROS   PO PEČLIVÉM PŘEBRÁNÍ  SE DOSTANOU JAKO POKLAD INKŮ  NA VÁŠ STŮL  PRO VAŠE ZDRAVÍ
 
 
 JSME S VÁMI OD ROKU 2001
DĚKUJEME ZA DŮVĚRU TISÍCŮM KLIENTŮ


Založení naší firmy předcházela studijní cesta do Peru, protože naší touhou bylo jednak poznání pravdy o všemocné síle rostlin z And a Amazonie ale také lidí, kteří svými vědomostmi o nich mohou přinést pomoc potřebujícím.
Naším nejlepším učitelem a průvodcem po nespočetných pokladech peruánských bylin, byl polský misionář, páter Edmund Szeliga dnes již nežijící autorita a legenda peruánské fytoterapie.
Účinnost jeho bylinných terapií poznali nemocní téměř z celého světa. Kontakt s ním změnil nejeden lidský život. Změnil také i náš.
Množství času, který nám věnoval a vědomostí, které nám s velkou laskavostí, trpělivě a velice důkladně předával, v nás vyvolaly ohromnou potřebu podělit se s nimi i s Vámi, způsobem který nám předal:

                                                                            eticky, poctivě a upřímně.

Jeho požehnání na rozloučenou při našem odletu z Peru:

                                                      „Pamatujte, že jen z dobrého se rodí dobré” - se stalo motem naší práce.Získané vědomosti jsme si nemohli nechat pouze pro sebe, a tak logickým krokem byl vznik společnosti Uncaria ČR.
I její název má své peruánské kořeny. Vychází z latinského názvu posvátné rostliny Inků - Uncaria tomentosa Willd.

A tak jsme jako první dovezli, a již více než 10 let nadále dovážíme, dary peruánské přírody z nejlepších zdrojů. Vždy té nejvyšší jakosti, z čerstvých sběrů, z vybraných surovin. Po laboratorních testech na obsah bakterií, plísní a těžkých kovů jsou ještě důkladně ručně přebírány a baleny v naší provozovně v Jablonci nad Nisou. Nad procesem výroby a zdravotní nezávadnosti vykonává dohled Státní zemědělská a potravinářská inspekce, která u nás několikrát ročně provádí kontrolu a odebírá vzorky k laboratornímu vyšetření. Vždy bez nálezu závad.


Všechny naše produkty jsou od samého počátku označeny naším charakteristickým logem „Poklad Inků“.


Díky naší důsledné, vytrvalé a poctivé práci, i velkým zkušenostem, má naše společnost UNCARIA ČR velmi dobrou pověst. Kvalita našich produktů nemá na trhu konkurenci a proto byly dodatečně ještě označeny:


„PREMIUM PRODUCT UNCARIA QUALITY“, jako záruka vysoké jakosti.

Pro Vás je to zárukou, že naším prostřednictvím získáváte ty nejlepší výrobky, které mohou účinně podpořit Vaše zdraví, zregenerovat fyzické i psychické síly a zvýšit Vaše sebevědomí.

Dobré zkušenosti s účinky peruánských bylin, které jsme za ta léta získali, daly podnět k založení prvního Institutu tradiční peruánské medicíny v Čechách při jehož založení měla naše společnost významný podíl.

Nezapomínejte ale také, že naše peruánské byliny jsou dokonalým prostředkem prevence před chorobami. Část z nich, ze serie „Z peruánské zahrady“, je velice populární díky svým chuťovým a zdraví prospěšným vlastnostem.

Proto Vás srdečně zveme do našeho obchodu, k využití těchto vzácných darů, a přejeme Vám spokojenost z dobrého nákupu.


Podpůrná léčba rakoviny.
Centrum poradenství v Institutu tradiční peruánské medicíny "Zdraví z Peru".
Chcete-li využít komplexních bylinných kúr, zveme Vás na stránky institutu na www.zdravizperu.cz. Konzultace a zpracování individuelních , ucelených bylinných kúr poskytují lékaři - MUDr. Jorge Luis Silva Rosario, žák pátera E. Szeligy a MUDr. Markéta Matějková.

NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM PŘEJEME PEVNÉ ZDRAVÍ A RADOST Z KAŽDÉHO PROŽITÉHO DNE.


© Uncaria ČR.  Všechny texty jsou námi zpracované, nikoli okopírované z internetu a jsou duševním vlastnictvím společnosti UNCARIA ČR. Pokud najdete jejich přepis, vcelku nebo v částech, na internetových stranách jiných společností a není uveden zdroj informací, jedná se vždy o neetické a neprofesionální jednání a porušení autorských práv. 

 


 

 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz