• MACA ORGANIC - KRÁLOVNA AND – klíčem k vitalitě, energii a zdraví.
  Maca – „Ma ca“ – „Z výšin pocházející dobrá potrava, která posiluje“ - tak ji nazývají indiáni.
  Pravá, originální peruánská maca z vysokých And, od pěstitele přímo k nám. Jen u nás najdete největší výběr různých barevných odrůd a způsobů zpracování, který umožní každému vybrat si tu „svou“. Garantovaná jakost, ověřené účinky, příznivé ceny, nejoblíbenější na trhu. ORGANIC: Maka original, Gelatinizovaná, Roja, Negra, Roja a Negra gelatinizovaná, Maca high sexual, Maca del Amor, Maka extrakt v kapslích, Maca Choco, Maca Royal for Women a Maca Royal for Men v prášku i v kapslích a také Café de Maca a Café de Maca Choco.
 • GURMÁNSKÁ DEGUSTAČNÍ KOLEKCE DARŮ PERUÁNSKÉ PŘÍRODY
  Peruánské Andy a Amazonie jsou ještě místa na světě, kde se zachovala čistá, panenská příroda. A právě z jejích darů můžeme čerpat „pohonné hmoty“ pro náš organizmus. Abyste měli možnost poznat chuť a účinky některých z nich, připravili jsme malou GURMÁNSKOU DEGUSTAČNÍ KOLEKCI "MADE IN NATURE OF PERU ". Kolekce je v hezké krabičce a může být i krásným dárkem.
  Z mnoha darů jsme do kolekce vybrali takové, které potěší nejen milovníky zdravého životního stylu:
  Aguaymanto, Lucuma, Algarrobo, Maka Original, Café de Maca, Maka Choco, Café de Maca Choco, Panela,Camu Camu, Růžová sůl Inků, Chia semínka, Spirulina, Kakaové boby celé, mleté.                 
                                                                      Příjemné gurmánské zážitky.
 • Peruánské přírodní afrodiziaka vyrobené z extraktů peruánských rostlin podle prastaré indiánské receptury.
  MACA HIGH SEXUAL - pro muže a MACA DEL AMOR -  pro ženy.
  POZOR: vedlejší účinky: zkvalitněni intimní sféry života!  Zvyšuje libido, sexuální kondici, zvyšuje hladinu testosteronu, zkvalitňuje a prodlužuje erekci, má pozitivní vliv na kvalitu a pohyblivost spermií, zmírňuje stres a pocity úzkosti, snižuje únavu a pocit celkové vyčerpanosti, usnadňuje regeneraci sil, chrání kardiovaskulární systém, prostatu a dodává životní energii, zvyšuje vytrvalost, odolnost i koncentraci. Pro NĚHO „úspěch“, a pro NI „prožitek“ !  Novinka na trhu – Jen u nás.   

Extra džem Dia exotické ovoce Žluté

Extra džem Dia exotické ovoce Žluté
153 Kč
133 Kč bez DPH
běžná cena: 219 Kč
ušetříte: 30% / 66 Kč
Obj. číslo: 101.022.101
Dostupnost:       
Výrobce:

POPIS 

VÝJIMEČNÝ EXTRA DŽEM Z EXOTICKÉHO OVOCE - TEN JEDINÝ ORIGINÁL OD UNCARIA ČR
VÝBĚROVÝ DŽEM BEZ CUKRU EXOTICKÉ  ŽLUTÉ OVOCE - ORGANIC. 
Pouze u nás - unikátní novinka! Přirozeně sladké. Džem z manga, maracuji a ananasu z Jižní Ameriky. Speciální série pro diabetiky slazená stevií a obsahující 98% ovoce. Džem má žlutou barvu a sladkou chuť. Dodá novou chuť běžné snídani. 

Speciální série Extra džemů slazených stevií a obsahující nejvyšší, 98%-ní podíl ovoce nejvyšší jakosti. Zcela právem tyto džemy obdržely mezinárodní certifikát JAMS ECO CERT. Extra džem je bez konzervantů, bez chemických přísad, z nejlepších plodů dozrálých přímo na slunci. Ovocnou složku tvoří mango, maracuja a ananas. Ovoce dozrávalo na slunci v podnebí Jižní Ameriky. Džem je slazen stévií, má žlutou barvu a sladkou chuť a stane se pro chuťové buňky skutečnou „žlutou vášní“.   


Plod mangovníku, známý jako mango nebo manga, je bohatý na beta karoten, vitamin A a C a vápník. Je vhodný při  šerosleposti nebo zrakové únavě. Dále je možný pozitivní účinek na pleť a vlasy nebo na nervový systém při stresových situacích. Plod mučenky zvaný marakuja se často používá do šťáv, marmelád a džusů. Marakuja je bohatá na vitamin A, B a C, vápník, železo a vlákninu. Chuťově jsou plody sladkokyselé až navinulé.
Ananas obsahuje mnoho tělu prospěšných látek jako je vitamin B12, C, E a mnoho minerálních látek. Enzym bromelain, který je v něm obsažen, štěpí bílkoviny a tím eliminuje z těla za včasu lidské jedy. K jeho pozitivním účinkům můžeme řadit možné snižování krevního tlaku a odvodňování.

SLOŽENÍ: 

Mango (50%), maracuja  (29%), ananas (19%), stévie a pektin. Bez konzervantů, bez chemických přísad. 
 
Obsah: 245g 

 
Po otevření skladovat v lednici a spotřebovat co nejdříve. 
Odeberte potřebné množství čistým a suchým kuchyňským náčiním.
 

Nutriční hodnoty pro 1 porci (15 g):

    Kalorie             8
    Tuk                  0 g              
    Sodík               0 mg           
    Sacharidy         2 g              1% DDD
    z toho cukry     0,5 g
    Bílkoviny          0 g            

  

 

     

Diskuze

 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz

  Vilcacora - blog společenosti Uncaria.
 • Newsletter
Copyright ©2018 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz