• ZE SRDCE ČISTÉ PŘÍRODY AND A AMAZONIE VEDE PŘÍMÁ CESTA DO NAŠÍ FIRMY JIŽ OD ROKU 2001
  Peruánské byliny – ještě koncem tisíciletí o nich u nás vědělo jen několik zapálených botaniků, ale dnes již mezi námi žije mnoho osob, které jim vděčí za pomoc se svými zdravotními problémy. Jsou to opravdové poklady přírody, a jako s takovými s nimi i zacházíme. K nám se dostávají ve stavu, v jakém byly přírodou stvořeny – čisté, organické, voňavé, plné zdraví, pouze sušené. Pak projdou rukama našich pracovníků, kteří je pečlivě ručně přeberou a balí do vzduchotěsných obalů, ve kterých dlouho zachovávají účinky, svěžest a vůni. Díky procesům, které jsme vyvíjeli a zdokonalovali téměř 15 let, Vám nyní můžeme zaručit jejich nadstandardní kvalitu a účinnost.
                                                      ..Milujeme  to co děláme a děláme to nejlépe jak umíme...
 • UNCARIA - CENTRUM PERUÁNSKÝCH BYLIN S TRADICÍ OD ROKU 2001. ZDRAVÍ Z ČISTÉ PÉRUANSKÉ PŘÍRODY
  Uncaria ČR - to je již tradiční spolehlivé spojení mezi poklady Inků a Vámi. Průkopnici a specialisté v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti, a exkluzivních výrobků z nich.
  Přímý dovoz vlastní výrobaruční pečlivé přebírání odborné zázemí v Peru – spolupráce s nejlepšími neustálé vzdělávaní se v oboru nadstandardní kvalita produktů  ► ověřené účinky profesionální služby rychlé dodání spolehlivý servis vstřícnost 
    UNCARIA ČR má dobré jméno na evropském trhu. Důvěřují nám již tisíce klientů.
               
   
  UNCARIA © -  Moje značka. Moje kvalita. Moje zdraví.
                          
 • MACA ORGANIC - KRÁLOVNA AND – klíčem k vitalitě, energii a zdraví.
  Maca – „Ma ca“ – „Z výšin pocházející dobrá potrava, která posiluje“ - tak ji nazývají indiáni.
  Pravá, originální peruánská maca z vysokých And, od pěstitele přímo k nám. Jen u nás najdete největší výběr různých barevných odrůd a způsobů zpracování, který umožní každému vybrat si tu „svou“. Garantovaná jakost, ověřené účinky, příznivé ceny, nejoblíbenější na trhu. ORGANIC: Maka original, Gelatinizovaná, Roja, Negra, Roja a Negra gelatinizovaná, Maca high sexual, Maca del Amor, Maka extrakt v kapslích, Maca Choco, Maca Royal for Women a Maca Royal for Men v prášku i v kapslích a také Café de Maca a Café de Maca Choco.
 • Peruánské přírodní afrodiziaka vyrobené z extraktů peruánských rostlin podle prastaré indiánské receptury.
  MACA HIGH SEXUAL - pro muže a MACA DEL AMOR -  pro ženy.
  POZOR: vedlejší účinky: zkvalitněni intimní sféry života!  Zvyšuje libido, sexuální kondici, zvyšuje hladinu testosteronu, zkvalitňuje a prodlužuje erekci, má pozitivní vliv na kvalitu a pohyblivost spermií, zmírňuje stres a pocity úzkosti, snižuje únavu a pocit celkové vyčerpanosti, usnadňuje regeneraci sil, chrání kardiovaskulární systém, prostatu a dodává životní energii, zvyšuje vytrvalost, odolnost i koncentraci. Pro NĚHO „úspěch“, a pro NI „prožitek“ !  Novinka na trhu – Jen u nás.   

Extra džem Dia exotické ovoce Zelené

Extra džem Dia exotické ovoce Zelené
 • Extra džem Dia exotické ovoce Zelené
 • Extra džem Dia exotické ovoce Zelené
60 Kč
52 Kč bez DPH
běžná cena: 120 Kč
ušetříte: 50% / 60 Kč
Obj. číslo: 101.022.099
Tento produkt je momentálně nedostupný!

Výrobce:
POPIS
VÝJIMEČNÝ EXTRA DŽEM Z EXOTICKÉHO OVOCE - TEN JEDINÝ ORIGINÁL OD UNCARIA ČR 
EXTRA DŽEM BEZ CUKRU EXOTICKÉ ZELENÉ  OVOCE - ORGANIC. Pouze u nás - unikátní novinka! Přirozeně sladké. Džem z kiwi, feijoa a limetky. Speciální série pro diabetiky slazená stevií a obsahující 98% ovoce. Džem má zelenou barvu a sladkokyselou chuť. Dodá novou chuť běžné snídani.   

Zcela právem tyto džemy obdržely mezinárodní certifikát JAMS ECO CERT.
Extra džem je bez konzervantů, bez chemických přísad, z nejlepších plodů dozrálých přímo na slunci. Ovocnou složku tvoří kiwi, feijoa a limetka. Ovoce dozrávalo na slunci v podnebí Jižní Ameriky. Všechny tyto obsažené plody překypují zdravím. Džem je slazen stévií, má zelenou barvu a sladkokyselou chuť. Dodá energii a stane se pro chuťové buňky skutečnou „zelenou vášní“.  
 

Kiwi převyšuje svým obsahem vitaminu C citrusové plody. Obsahuje vitamin A, B1, B2, B6 a E. Není náhoda, že v tomto džemu jde ruku v ruce kiwi a feijoa. Jedná se totiž o plody, které obsahují nejvíce kyseliny listové z čerstvého ovoce. Kiwi díky obsahu různých vitaminů posiluje imunitu, pomáhá při chudokrevnosti a snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Méně známé, ale neméně významné ovoce feijoa, které má svůj původ v Jižní Americe, se také pyšní pozitivními účinky na organizmus. Obsahuje vitamin C, jód a chutí i vůní jsou podobné jahodám.
Limetka je oproti citronu méně kyselá, obsahuje kromě vitaminu C i vitamin B a minerální látky.   
 
 SLOŽENÍ: 
Kiwi (66%), feijoa (22%), limetka (10%), stevie a pektin. Bez konzervantů, bez chemických přísad. 
Obsah: 245 g
 
Po otevření skladovat v lednici a spotřebovat co nejdříve. 
Odeberte potřebné množství čistým a suchým kuchyňským náčiním.
 
  NUTRIČNÍ HODNOTY NA 1 PORCI (15g):  
    Kalorie            8
    Tuk                 0 g            
    Sodík              0 mg          
    Sacharidy        2 g            1% DDD
    z toho cukry     0,5 g
    Bílkoviny          0 g           

    

Diskuze

 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz