• ZE SRDCE ČISTÉ PŘÍRODY AND A AMAZONIE VEDE PŘÍMÁ CESTA DO NAŠÍ FIRMY JIŽ OD ROKU 2001
  Peruánské byliny – ještě koncem tisíciletí o nich u nás vědělo jen několik zapálených botaniků, ale dnes již mezi námi žije mnoho osob, které jim vděčí za pomoc se svými zdravotními problémy. Jsou to opravdové poklady přírody, a jako s takovými s nimi i zacházíme. K nám se dostávají ve stavu, v jakém byly přírodou stvořeny – čisté, organické, voňavé, plné zdraví, pouze sušené. Pak projdou rukama našich pracovníků, kteří je pečlivě ručně přeberou a balí do vzduchotěsných obalů, ve kterých dlouho zachovávají účinky, svěžest a vůni. Díky procesům, které jsme vyvíjeli a zdokonalovali téměř 15 let, Vám nyní můžeme zaručit jejich nadstandardní kvalitu a účinnost.
                                                      ..Milujeme  to co děláme a děláme to nejlépe jak umíme...
 • UNCARIA - CENTRUM PERUÁNSKÝCH BYLIN S TRADICÍ OD ROKU 2001. ZDRAVÍ Z ČISTÉ PÉRUANSKÉ PŘÍRODY
  Uncaria ČR - to je již tradiční spolehlivé spojení mezi poklady Inků a Vámi. Průkopnici a specialisté v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti, a exkluzivních výrobků z nich.
  Přímý dovoz vlastní výrobaruční pečlivé přebírání odborné zázemí v Peru – spolupráce s nejlepšími neustálé vzdělávaní se v oboru nadstandardní kvalita produktů  ► ověřené účinky profesionální služby rychlé dodání spolehlivý servis vstřícnost 
    UNCARIA ČR má dobré jméno na evropském trhu. Důvěřují nám již tisíce klientů.
               
   
  UNCARIA © -  Moje značka. Moje kvalita. Moje zdraví.
                          
 • MACA ORGANIC - KRÁLOVNA AND – klíčem k vitalitě, energii a zdraví.
  Maca – „Ma ca“ – „Z výšin pocházející dobrá potrava, která posiluje“ - tak ji nazývají indiáni.
  Pravá, originální peruánská maca z vysokých And, od pěstitele přímo k nám. Jen u nás najdete největší výběr různých barevných odrůd a způsobů zpracování, který umožní každému vybrat si tu „svou“. Garantovaná jakost, ověřené účinky, příznivé ceny, nejoblíbenější na trhu. ORGANIC: Maka original, Gelatinizovaná, Roja, Negra, Roja a Negra gelatinizovaná, Maca high sexual, Maca del Amor, Maka extrakt v kapslích, Maca Choco, Maca Royal for Women a Maca Royal for Men v prášku i v kapslích a také Café de Maca a Café de Maca Choco.
 • Peruánské přírodní afrodiziaka vyrobené z extraktů peruánských rostlin podle prastaré indiánské receptury.
  MACA HIGH SEXUAL - pro muže a MACA DEL AMOR -  pro ženy.
  POZOR: vedlejší účinky: zkvalitněni intimní sféry života!  Zvyšuje libido, sexuální kondici, zvyšuje hladinu testosteronu, zkvalitňuje a prodlužuje erekci, má pozitivní vliv na kvalitu a pohyblivost spermií, zmírňuje stres a pocity úzkosti, snižuje únavu a pocit celkové vyčerpanosti, usnadňuje regeneraci sil, chrání kardiovaskulární systém, prostatu a dodává životní energii, zvyšuje vytrvalost, odolnost i koncentraci. Pro NĚHO „úspěch“, a pro NI „prožitek“ !  Novinka na trhu – Jen u nás.   

Extra džem Dia exotické ovoce Bílé

Extra džem Dia exotické ovoce Bílé
60 Kč
52 Kč bez DPH
běžná cena: 120 Kč
ušetříte: 50% / 60 Kč
Obj. číslo: 101.022.102
Tento produkt je momentálně nedostupný!

Výrobce:
POPIS
VÝJIMEČNÝ EXTRA DŽEM Z EXOTICKÉHO OVOCE - TEN JEDINÝ ORIGINÁL OD UNCARIA ČR 
 EXTRA DŽEM  BEZ CUKRU  EXOTICKÉ  BÍLE OVOCE - ORGANIC
Pouze u nás - unikátní novinka! Speciální série Extra džemů slazených stevií a obsahující nejvyšší, 98%-ní podíl ovoce. Zcela právem tyto džemy obdržely mezinárodní certifikát JAMS ECO CERT. Extra džem je bez konzervantů, bez chemických přísad, z nejlepších plodů dozrálých přímo na slunci. Ovocnou složku tvoří Guanabana (Anona), Pitahaya a jablko. Ovoce dozrávalo na slunci v podnebí Jižní Ameriky. Džem je slazen stévií, má netypickou bílou barvu, sladkou chuť a stane se pro chuťové buňky skutečnou „bílou vášní“. Látky obsažené v plodech mohou příznivě působit na organismus.   
Produktová řada džemů bez cukru je slazena stévií. Stévie je rostlina podobná mátě, která je považována za náhražku cukru díky vyšší sladkosti. Na popularitě jí přidává i fakt, že je vhodná pro diabetiky a má téměř nulovou kalorickou hodnotu.
Jablka, nejběžnější ovoce na našem trhu, jsou bohatá na vlákninu, mají nízký obsah cukru, a proto jsou vhodná pro diabetiky. Obsahují například vitamin C, draslík, hořčík a železo.
Plod stromu Anona, známý jako Guanabana je velmi vyhledávaný. Obsažené látky mohou příznivě působit na organismus. Zdroj vitaminů, především vit. C, minerálů, vápníku a železa. 
Pitahaya je druhem plodu, jehož nakyslá dužina připomíná angrešt a vodní meloun a obsahuje vlákninu, vitaminu C, karoten a minerály. Má nízkou kalorickou hodnotu, obsahuje především vodu. Pomáhá regulovat zažívání, zvlášť při léčbě průjmových onemocnění. 
  
 
SLOŽENÍ: 
Guanabana (55%), pitahaya (32%), jablko (11%), stévie a pektin. Bez konzervantů, bez chemických přísad.
Obsah: 245g 

Po otevření skladovat v lednici a spotřebovat co nejdříve. 
Odeberte potřebné množství čistým a suchým kuchyňským náčiním. 
 
  NUTRIČNÍ HODNOTY NA 1 PORCI (15g): 
    Kalorie                8
    Tuk                     0 g               
    Sodík                  0 mg           
    Sacharidy            2 g              1% DDD
        z toho cukry        0,5 g
    Bílkoviny             0 g             

  

 

Diskuze

 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz
 • Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz