• MACA ORGANIC - KRÁLOVNA AND – klíčem k vitalitě, energii a zdraví.
  Maca – „Ma ca“ – „Z výšin pocházející dobrá potrava, která posiluje“ - tak ji nazývají indiáni.
  Pravá, originální peruánská maca z vysokých And, od pěstitele přímo k nám. Jen u nás najdete největší výběr různých barevných odrůd a způsobů zpracování, který umožní každému vybrat si tu „svou“. Garantovaná jakost, ověřené účinky, příznivé ceny, nejoblíbenější na trhu. ORGANIC: Maka original, Gelatinizovaná, Roja, Negra, Roja a Negra gelatinizovaná, Maca high sexual, Maca del Amor, Maka extrakt v kapslích, Maca Choco, Maca Royal for Women a Maca Royal for Men v prášku i v kapslích a také Café de Maca a Café de Maca Choco.
 • GURMÁNSKÁ DEGUSTAČNÍ KOLEKCE DARŮ PERUÁNSKÉ PŘÍRODY
  Peruánské Andy a Amazonie jsou ještě místa na světě, kde se zachovala čistá, panenská příroda. A právě z jejích darů můžeme čerpat „pohonné hmoty“ pro náš organizmus. Abyste měli možnost poznat chuť a účinky některých z nich, připravili jsme malou GURMÁNSKOU DEGUSTAČNÍ KOLEKCI "MADE IN NATURE OF PERU ". Kolekce je v hezké krabičce a může být i krásným dárkem.
  Z mnoha darů jsme do kolekce vybrali takové, které potěší nejen milovníky zdravého životního stylu:
  Aguaymanto, Lucuma, Algarrobo, Maka Original, Café de Maca, Maka Choco, Café de Maca Choco, Panela,Camu Camu, Růžová sůl Inků, Chia semínka, Spirulina, Kakaové boby celé, mleté.                 
                                                                      Příjemné gurmánské zážitky.
 • Peruánské přírodní afrodiziaka vyrobené z extraktů peruánských rostlin podle prastaré indiánské receptury.
  MACA HIGH SEXUAL - pro muže a MACA DEL AMOR -  pro ženy.
  POZOR: vedlejší účinky: zkvalitněni intimní sféry života!  Zvyšuje libido, sexuální kondici, zvyšuje hladinu testosteronu, zkvalitňuje a prodlužuje erekci, má pozitivní vliv na kvalitu a pohyblivost spermií, zmírňuje stres a pocity úzkosti, snižuje únavu a pocit celkové vyčerpanosti, usnadňuje regeneraci sil, chrání kardiovaskulární systém, prostatu a dodává životní energii, zvyšuje vytrvalost, odolnost i koncentraci. Pro NĚHO „úspěch“, a pro NI „prožitek“ !  Novinka na trhu – Jen u nás.   

Extra džem MANGO +MARACUJA

Extra džem MANGO +MARACUJA
 • Extra džem MANGO +MARACUJA
 • Extra džem MANGO +MARACUJA
153 Kč
133 Kč bez DPH
běžná cena: 219 Kč
ušetříte: 30% / 66 Kč
Obj. číslo: 101.022.095
Dostupnost:       
Výrobce:
POPIS
VÝJIMEČNÝ EXTRA DŽEM Z EXOTICKÉHO OVOCE - TEN JEDINÝ ORIGINÁL OD UNCARIA ČR 
EXTRA DŽEM Z MANGA A MARACUJI ORGANIC. Pouze u nás – unikátní novinka! Speciální série Extra džemů obsahující nejvyšší, 75%-ní podíl ovoce nejvyšší jakosti. Zcela právem tyto džemy obdržely mezinárodní certifikát JAMS ECO CERT. 
Výběrový džem z manga a maracuji Organic má žlutou barvu a příjemnou sladkou chuť, která pohladí Vaše chuťové buňky. Dodá novou chuť běžné snídani. Plody manga a maracuji dozrávaly v podnebí Jižní Ameriky přímo na slunci (a ne v kontejnerech!)  

 
Plod mangovníku, známý jako mango nebo manga je výtečným zdrojem vitaminů A, C, beta karotenu a draslíku a vápniku. Obsahuje málo tuku a sodíku. Plody jsou různé barvy, velikosti i tvaru se žlutou, sladkou a šťavnatou  dužinou. Je velmi prospěšné zdraví. 

Maracuja, známá také jako mučenka jedlá (Passiflora edulis), je popínavý teplomilný druh mučenky, která se jako ovoce pěstuje v severozápadní části Jižní Ameriky. Plod je kulatá až oválná bobule, podle odrůdy žluté či tmavě fialové barvy. Vnitřek plodu obsahuje mnoho semínek, je šťavnatý, má sladkokyselou chuť. Maracuja pro svou charakteristickou chuť bývá často přidávána do džusů z jiných druhů ovoce pro zvýraznění jejich chutě.
 
 SLOŽENÍ:
Organické mango (52,5%), organická maracuja (22,5%), organický třtinový cukr (24%) a citronový pektin. Bez barviv a konzervantů. Plody manga a maracuji dozrávaly přímo na slunci (a ne v kontejnerech!)  

Obsah :260 g 

Po otevření skladovat v lednici a spotřebovat co nejdříve.  
 
NUTRIČNÍ HODNOTY NA 1 PORCI (20g): 
kalorie 35, 
tuk 0g  
sacharidy 8g (3% DDD), 
bílkoviny 0g.
     
 
 

Diskuze

 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz

  Vilcacora - blog společenosti Uncaria.
 • Newsletter
Copyright ©2018 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz