• MACA ORGANIC - KRÁLOVNA AND – klíčem k vitalitě, energii a zdraví.
    Maca – „Ma ca“ – „Z výšin pocházející dobrá potrava, která posiluje“ - tak ji nazývají indiáni.
    Pravá, originální peruánská maca z vysokých And, od pěstitele přímo k nám. Jen u nás najdete největší výběr různých barevných odrůd a způsobů zpracování, který umožní každému vybrat si tu „svou“. Garantovaná jakost, ověřené účinky, příznivé ceny, nejoblíbenější na trhu. ORGANIC: Maka original, Gelatinizovaná, Roja, Negra, Roja a Negra gelatinizovaná, Maca high sexual, Maca del Amor, Maka extrakt v kapslích, Maca Choco, Maca Royal for Women a Maca Royal for Men v prášku i v kapslích a také Café de Maca a Café de Maca Choco.
  • GURMÁNSKÁ DEGUSTAČNÍ KOLEKCE DARŮ PERUÁNSKÉ PŘÍRODY
    Peruánské Andy a Amazonie jsou ještě místa na světě, kde se zachovala čistá, panenská příroda. A právě z jejích darů můžeme čerpat „pohonné hmoty“ pro náš organizmus. Abyste měli možnost poznat chuť a účinky některých z nich, připravili jsme malou GURMÁNSKOU DEGUSTAČNÍ KOLEKCI "MADE IN NATURE OF PERU ". Kolekce je v hezké krabičce a může být i krásným dárkem.
    Z mnoha darů jsme do kolekce vybrali takové, které potěší nejen milovníky zdravého životního stylu:
    Aguaymanto, Lucuma, Algarrobo, Maka Original, Café de Maca, Maka Choco, Café de Maca Choco, Panela,Camu Camu, Růžová sůl Inků, Chia semínka, Spirulina, Kakaové boby celé, mleté.                 
                                                                        Příjemné gurmánské zážitky.
  • Peruánské přírodní afrodiziaka vyrobené z extraktů peruánských rostlin podle prastaré indiánské receptury.
    MACA HIGH SEXUAL - pro muže a MACA DEL AMOR -  pro ženy.
    POZOR: vedlejší účinky: zkvalitněni intimní sféry života!  Zvyšuje libido, sexuální kondici, zvyšuje hladinu testosteronu, zkvalitňuje a prodlužuje erekci, má pozitivní vliv na kvalitu a pohyblivost spermií, zmírňuje stres a pocity úzkosti, snižuje únavu a pocit celkové vyčerpanosti, usnadňuje regeneraci sil, chrání kardiovaskulární systém, prostatu a dodává životní energii, zvyšuje vytrvalost, odolnost i koncentraci. Pro NĚHO „úspěch“, a pro NI „prožitek“ !  Novinka na trhu – Jen u nás.     

Dárkový balíček Del Amor


  • Dárkový balíček Del Amor

    Dárkový balíček Del Amor

    Hýčkejte své blízké. Na svátek sv. Valentýna jsme pro Vás připravili speciální kolekci, která se skládá z našich produktů: Maca del Amor, Aguaymanto 100 g, čokolada Rainforest 80%.
    514 Kč
    ks

  • Kontakt
    UNCARIA ČR, s.r.o.
    Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
    Tel/fax: +420 483 330 600
    GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
    E-mail: info@uncaria.cz
  • Newsletter
Copyright ©2017 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz