• MACA ORGANIC - KRÁLOVNA AND – klíčem k vitalitě, energii a zdraví.
  Maca – „Ma ca“ – „Z výšin pocházející dobrá potrava, která posiluje“ - tak ji nazývají indiáni.
  Pravá, originální peruánská maca z vysokých And, od pěstitele přímo k nám. Jen u nás najdete největší výběr různých barevných odrůd a způsobů zpracování, který umožní každému vybrat si tu „svou“. Garantovaná jakost, ověřené účinky, příznivé ceny, nejoblíbenější na trhu. ORGANIC: Maka original, Gelatinizovaná, Roja, Negra, Roja a Negra gelatinizovaná, Maca high sexual, Maca del Amor, Maka extrakt v kapslích, Maca Choco, Maca Royal for Women a Maca Royal for Men v prášku i v kapslích a také Café de Maca a Café de Maca Choco.
 • GURMÁNSKÁ DEGUSTAČNÍ KOLEKCE DARŮ PERUÁNSKÉ PŘÍRODY
  Peruánské Andy a Amazonie jsou ještě místa na světě, kde se zachovala čistá, panenská příroda. A právě z jejích darů můžeme čerpat „pohonné hmoty“ pro náš organizmus. Abyste měli možnost poznat chuť a účinky některých z nich, připravili jsme malou GURMÁNSKOU DEGUSTAČNÍ KOLEKCI "MADE IN NATURE OF PERU ". Kolekce je v hezké krabičce a může být i krásným dárkem.
  Z mnoha darů jsme do kolekce vybrali takové, které potěší nejen milovníky zdravého životního stylu:
  Aguaymanto, Lucuma, Algarrobo, Maka Original, Café de Maca, Maka Choco, Café de Maca Choco, Panela,Camu Camu, Růžová sůl Inků, Chia semínka, Spirulina, Kakaové boby celé, mleté.                 
                                                                      Příjemné gurmánské zážitky.
 • Peruánské přírodní afrodiziaka vyrobené z extraktů peruánských rostlin podle prastaré indiánské receptury.
  MACA HIGH SEXUAL - pro muže a MACA DEL AMOR -  pro ženy.
  POZOR: vedlejší účinky: zkvalitněni intimní sféry života!  Zvyšuje libido, sexuální kondici, zvyšuje hladinu testosteronu, zkvalitňuje a prodlužuje erekci, má pozitivní vliv na kvalitu a pohyblivost spermií, zmírňuje stres a pocity úzkosti, snižuje únavu a pocit celkové vyčerpanosti, usnadňuje regeneraci sil, chrání kardiovaskulární systém, prostatu a dodává životní energii, zvyšuje vytrvalost, odolnost i koncentraci. Pro NĚHO „úspěch“, a pro NI „prožitek“ !  Novinka na trhu – Jen u nás.   

Chuchuhuasi Original Uncaria® 100 g

Chuchuhuasi Original Uncaria® 100 g
 • Chuchuhuasi Original Uncaria® 100 g
 • Chuchuhuasi Original Uncaria® 100 g
 • Chuchuhuasi Original Uncaria® 100 g
 • Chuchuhuasi Original Uncaria® 100 g
 • Chuchuhuasi Original Uncaria® 100 g
 • Chuchuhuasi Original Uncaria® 100 g
 • Chuchuhuasi Original Uncaria® 100 g
117 Kč
102 Kč bez DPH
Obj. číslo: 100.005.050
Dostupnost:       
Výrobce:
Omlouváme se, že na tomto místě chybí dostatečné informace o produktu. Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 Vám nesmíme podávat informace o účincích doplňků stravy. Obsáhlejší informace o jejich příznivém působení na organismus najdete v HERBÁŘI BYLIN, kam se dostanete kliknutím na tento nápis na hlavní stránce vlevo nahoře. Věříme, že skutečnost že Vám nemůžeme v našem e-shopu poskytnout postačující informace o účincích jednotlivých produktů, Vás neodradí od nákupu. Byli jsme první, kdo před téměř 15ti lety přivezl peruánské byliny do ČR a proto můžeme čerpat z letitých zkušeností. Dbáme na nadstandardní kvalitu našich produktů a služeb, nabízíme odborné poradenství zkušených lékařů jak u nás, tak i v Peru. Snažíme se maximálně uspokojit Vaše požadavky a věříme, že se k nám budete rádi vracet, jako tisíce našich zákazníků. Děkujeme a přejeme spokojenost s výběrem...
 
 POPIS
Chuchuhuasi je strom pocházející z Amazonie, jehož tvrdá kůra se v peruánské medicíně užívá po celá staletí a informace o vlastnostech jsou předávány z generace na generaci. Látky obsažené v kůře mohou mít pozitivní účinky na organismus, napomáhají jeho správné činnosti, mírní následky špatné skladby stravy, nezdravého životního stylu a prostředí. Chuchuhuasi se vyznačuje velmi tvrdým dřevem a kůrou, roste v tropické části Amazonie. Dnes je ve světě populární díky výše zmíněným vlastnostem. V Peru se Chuchuasi považuje za pochutinu. Výluh v rumu zvaný "Jungle drink" je populárním nápojem, který je nabízen i turistům. Alkoholový macerát z chuchuhuasi se využívá k detoxikaci organizmu. Více informací o účincích této rostliny najdete v HERBÁŘI PERUÁNSKÝCH BYLIN.
SLOŽENÍ
Speciálně tříděná a drcená kůra stromu Maytenus laevis. Kůra z Chuchuasi je ručně přebíraná v naši provozovně. Zaručujeme Vám zboží s vysokou kvalitou, čistotu díky přebírání a shodnost botanického druhu.
Váhové varianty: 100, 300, 500 a 1000 gramů.
ZPŮSOB POUŽITÍ
Nejčastěji se 1 – 2 lžičky kůry zalijí cca 700-800 ml studené vody (velká část vody se během vaření vypaří) a od chvíle dosažení varu se vaří na mírném plameni 20 minut. Poté se odcedí a pije vlažné 3x denně 1 hodinu před a nebo po jídle.
Z kůry stromu Chuchuhuasi se také dá vyrobit likér. Může se použít jak samotné Chuchuhuasi, tak směs s Vilcacorou nebo Tahuari. Zalijeme alkoholem a necháme stát nejméně 3 týdny.
UPOZORNĚNÍ
Nedoporučuje se podávat dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Nepřekračujte doporučenou dávku.

Diskuze

 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz

  Vilcacora - blog společenosti Uncaria.
 • Newsletter
Copyright ©2018 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz