• MACA ORGANIC - KRÁLOVNA AND – klíčem k vitalitě, energii a zdraví.
  Maca – „Ma ca“ – „Z výšin pocházející dobrá potrava, která posiluje“ - tak ji nazývají indiáni.
  Pravá, originální peruánská maca z vysokých And, od pěstitele přímo k nám. Jen u nás najdete největší výběr různých barevných odrůd a způsobů zpracování, který umožní každému vybrat si tu „svou“. Garantovaná jakost, ověřené účinky, příznivé ceny, nejoblíbenější na trhu. ORGANIC: Maka original, Gelatinizovaná, Roja, Negra, Roja a Negra gelatinizovaná, Maca high sexual, Maca del Amor, Maka extrakt v kapslích, Maca Choco, Maca Royal for Women a Maca Royal for Men v prášku i v kapslích a také Café de Maca a Café de Maca Choco.
 • GURMÁNSKÁ DEGUSTAČNÍ KOLEKCE DARŮ PERUÁNSKÉ PŘÍRODY
  Peruánské Andy a Amazonie jsou ještě místa na světě, kde se zachovala čistá, panenská příroda. A právě z jejích darů můžeme čerpat „pohonné hmoty“ pro náš organizmus. Abyste měli možnost poznat chuť a účinky některých z nich, připravili jsme malou GURMÁNSKOU DEGUSTAČNÍ KOLEKCI "MADE IN NATURE OF PERU ". Kolekce je v hezké krabičce a může být i krásným dárkem.
  Z mnoha darů jsme do kolekce vybrali takové, které potěší nejen milovníky zdravého životního stylu:
  Aguaymanto, Lucuma, Algarrobo, Maka Original, Café de Maca, Maka Choco, Café de Maca Choco, Panela,Camu Camu, Růžová sůl Inků, Chia semínka, Spirulina, Kakaové boby celé, mleté.                 
                                                                      Příjemné gurmánské zážitky.
 • Peruánské přírodní afrodiziaka vyrobené z extraktů peruánských rostlin podle prastaré indiánské receptury.
  MACA HIGH SEXUAL - pro muže a MACA DEL AMOR -  pro ženy.
  POZOR: vedlejší účinky: zkvalitněni intimní sféry života!  Zvyšuje libido, sexuální kondici, zvyšuje hladinu testosteronu, zkvalitňuje a prodlužuje erekci, má pozitivní vliv na kvalitu a pohyblivost spermií, zmírňuje stres a pocity úzkosti, snižuje únavu a pocit celkové vyčerpanosti, usnadňuje regeneraci sil, chrání kardiovaskulární systém, prostatu a dodává životní energii, zvyšuje vytrvalost, odolnost i koncentraci. Pro NĚHO „úspěch“, a pro NI „prožitek“ !  Novinka na trhu – Jen u nás.   

Algarrobo - mesquite ® 250 g

Algarrobo - mesquite ® 250 g
 • Algarrobo - mesquite ® 250 g
 • Algarrobo - mesquite ® 250 g
 • Algarrobo - mesquite ® 250 g
 • Algarrobo - mesquite ® 250 g
 • Algarrobo - mesquite ® 250 g
 • Algarrobo - mesquite ® 250 g
 • Algarrobo - mesquite ® 250 g
 • Algarrobo - mesquite ® 250 g
153 Kč
133 Kč bez DPH
Obj. číslo: 101.022.008
Dostupnost:       
Výrobce:
Omlouváme se, že na tomto místě chybí dostatečné informace o produktu. Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006  Vám nesmíme podávat informace o účincích doplňků stravy. Obsáhlejší informace o jejich příznivém působení na organismus najdete v HERBÁŘI BYLIN, kam se dostanete kliknutím na tento nápis na hlavní stránce vlevo nahoře.
Věříme, že skutečnost že Vám nemůžeme v našem e-shopu poskytnout postačující informace o účincích jednotlivých produktů, Vás neodradí od nákupu. Byli jsme první, kdo před téměř 15ti lety přivezl peruánské byliny do ČR a proto můžeme čerpat z letitých zkušeností. Dbáme na nadstandardní kvalitu našich produktů a služeb, nabízíme odborné poradenství zkušených lékařů jak u nás, tak i v Peru. Snažíme se maximálně uspokojit Vaše požadavky a věříme, že se k nám budete rádi vracet, jako tisíce našich zákazníků.
Děkujeme a přejeme spokojenost s výběrem...

 
POPIS
 ALGARROBO - PERUÁNSKÝ KAROB – Superpotravina. Plody stromu Algarrobo připomínají tvarem lusky fazolí, mají béžovou barvu a jsou světlejší než rostoucí v Evropě. Jejich semletím vzniká sladký prášek nazývaný Karob (Carob) nebo také Svatojánský chléb. V chuti připomíná sladké kakao. Je považován za zdravou náhradu čokolády. Jeho (u nás vzácnější) peruánská odrůda má lehký nádech skořice a je velmi zajímavé chuti. Je přirozeně sladký, bez kofeinu, má malé množství tuku a nezpůsobuje alergii.
Obsahuje cukry: glukózu, fruktózu a sacharózu, bílkoviny, pektiny a vlákninu. Obsah vlákniny a pektinu pomáhá trávení. Dále obsahuje minerály, vitamíny, mikroelementy. Mimo jiné je zdrojem vitaminu E - známého jako vitamín mládí a kyseliny gallové - silného antioxidantu.
Je vhodný pro kuřáky, podporuje vykašlávání, po několika dnech dochází k intenzivnímu odchodu plicního sekretu..
Více informací o působnosti této rostliny najdete v HERBÁŘÍ PERUÁNSKÝCH BYLIN
SLOŽENÍ
Prášek z mletých  plodů stromu Algarrobo. Místo původu je Peru. Zaručujeme vysokou kvalitu a čistotu.
Váhové varianty: 100,250, 500 a 1000 gramů.
ZPŮSOB POUŽITÍ
 Prášek Algarrobo se používá k přípravě nápojů a koktejlů, také jako sladidlo do kávy.
Přidává se do dortů, cukroví, dezertů, pudinků, při výrobě domácích čokolád a kakaových nápojů. Mnohými je Karob ceněn více než kakao. Díky svému složení je cenným zdrojem živin. Je určen pro všechny, ale zvláště pro děti, rekonvalescenty, starší a vyčerpané a pro sportovce. Může být konzumován i v rámci diety raw food (živé stravy), protože jeho použití v potravinách nevyžaduje tepelného zpracování. Je využíván jako náhražka kakaa, kávy a čokolády. Další možnosti použití Karobu záleží na Vaší fantazii. Dáváme ho poloviční dávku než kakaa.  
U dětí se doporučuje denní spotřebu po malých dávkách zvyšovat až na max.15 g prášku denně. Karob je možné smíchat např. se strouhaným jablkem nebo jiným ovocem, ev. s mléčným výrobkem.  

  

UPOZORNĚNÍ
 Přechovávejte v dobře uzavřeném obalu.
 
DODATEČNÉ INFORMACE
Z Karobu se získává také karobová guma (známá také jako moučka svatojánského chleba), která se používá v potravinářském průmyslu jako emulgátor, stabilizátor, zahušťovadlo a je označován symbolem E410. Své uplatnění nachází i v kosmetice, při výrobě sirupů a dokonce papíru.

 

Diskuze

 • Kontakt
  UNCARIA ČR, s.r.o.
  Smetanova 3, 466 01 Jablonec nad Nisou
  Tel/fax: +420 483 330 600
  GSM: +420 724 104 120, +420 775 103 506
  E-mail: info@uncaria.cz

  Vilcacora - blog společenosti Uncaria.
 • Newsletter
Copyright ©2018 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz